KFC chce, byś powiesił ich jedzenie na świątecznej choince

KFC chce, byś powiesił ich jedzenie na świątecznej choince

Świąteczny klimat zdaje się już na dobre przeniknął do mediów - pomimo że do wigilijnego stołu zasiądziemy dopiero za ponad miesiąc, to przeróżne firmy i korporacje już prezentują nam swoje "idealne pomysły na tegoroczne święta". KFC przygotował jednak coś... nietypowego.


Obecność pięknie ubranej choinki w naszych domach okresu świąt Bożego Narodzenia to jedna z wielu tradycji praktykowana w dużej ilości krajów na całym świecie. Zazwyczaj wiesza się na niej kolorowe bombki, lampki, łańcuszki, czy inne klimatyczne ozdoby. Gdyby tak jednak pójść w nieco inną stronę i drzewko w tym roku ozdobić... jedzeniem z KFC? Mieszkańcy Nowej Zelandii będą mogli zrobić to już na początku grudnia - wtedy też do restauracji trafi oferta zawierająca w sobie pięć specjalnych dekoracji w kształcie chociażby nóżki oraz skrzydełka kurczaka, pudełka frytek i smażonego kurczaka oraz wizerunku założyciela firmy, Colonela Sandersa.Szef marketingu KFC w ramach tejże świetnej akcji powiedział te słowa:
W tym roku możesz zapomnieć o jemiole - te frywolne i ładne ozdoby na pewno wytworzą magiczny klimat w momencie, kiedy tylko weźmiesz do ręki nóżkę z kurczaka i zawiesisz ją na choince.

U nas w kraju tego typu przedmioty nie będą dostępne - mieszkańcy Nowej Zelandii mogą zatem czuć się wyróżnieni.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.