Do kiosków powraca kultowy magazyn!

Do kiosków powraca kultowy magazyn!

Fani mangi i anime na pewno będą z tej informacji niezwykle zadowoleni - otóż po kilkunastu latach na rynek powraca kultowy wręcz magazyn poświęcony tej tematyce. Powitajcie Kawaii! 


Po ponad trzynastu latach do kiosków zawita wydawany w latach 1997-2005 magazyn Kawaii skierowany do fanów mangi i anime. Czasopismo to cieszyło się w tamtym okresie bardzo dużą popularnością, lecz ze względów finansowych wydawnictwo zdecydowało się na zamknięcie projektu. Tymczasem Paweł "MrJedi" Musiałowski (ówczesny redaktor naczelny Kawaii) poinformował o wznowieniu projektu. Na razie jako wydanie specjalne magazynu CD-Action.Jeśli najnowszy numer zakupi wystarczająca ilość osób, to być może magazyn powróci na rynek jako całkowicie osobny projekt i zagości na rynku nieco dłużej. Premiera czasopisma Kawaii nastąpi w czwartek 26 lipca.

 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.