Kasia Mecinski startuje z własnym kanałem

Kasia Mecinski startuje z własnym kanałem

Każdy kto ogląda vlogi Gonciarza pewnie od razu pokochał Kasię. Jest miła, zabawna oraz inteligentna. Jak można nie lubić takiej osoby? Niestety, dotychczas znaliśmy ją tylko z filmów Gonciarza lub projektu TheUwagaPies. Na szczęście od teraz to się zmieni, bowiem Kasia Mecinski startuje z własnym kanałem. Program nosi nazwę Fifty na Pół i zapowiada się naprawdę ciekawie!

Dziś jest Halloween. Na pewno znajdzie się tu wielu przeciwników tego obrządku, lecz w Ameryce jest to wiekowa tradycja. Kasia dużą część swojego życia spędziła właśnie w Stanach. To dlatego ma specyficzny akcent oraz perfekcyjny angielski. Z mieszkaniem w Ameryce wiążą się też amerykańskie zwyczaje. Takim jest właśnie Halloween. W swoim pierwszym filmie Kasia opowiada nam o tym jak spędzała to święto za dzieciaka. Opowiada na tyle ciekawie, że zamykając oczy czujemy się jak w środku amerykańskiego domu z wyciętymi dyniami i paczką słodyczy. Zobaczcie sami!
To wspaniałe, że w każdym domu obrządek Halloween wygląda inaczej. Każdy świętuje na swój sposób. Kasia bardzo często przebierała się za babcię lub dziadka. Inne dzieci wybierały zaś postacie z ulubionych programów. Na pewno wiele osób jest ciekawa jak Kasia wygląda jako starsza pani. Na szczęście YouTuberka nie trzymała nas w niepewności i wrzuciła zdjęcie z dzieciństwa. Trzeba przyznać, zmieniła się nie do poznania!


screenshot-2016-10-31-21-07-50


Kolejną zabawną tradycją była ucieczka przed policją. W Ameryce podczas Halloween obowiązywała godzina policyjna. Miała na celu zatroszczenie się o spokój starszych mieszkańców oraz bezpieczeństwo dzieci. Jeśli udało się zbiec, to grupy młodzieży zbierały się na jednej ulicy i rzucały jajkami oraz pianką do golenia. Zwyczaj dość dziwny patrząc na to z perspektywy Polaka, lecz na pewno bardzo sentymentalny dla mieszkańca Ameryki.


screenshot-2016-10-31-21-18-01


Po godzinie od publikacji filmów kanał Fifty na pół zdobył ponad cztery tysiące subskrypcji. Jesteśmy przekonani, że ta liczba będzie regularnie rosnąć. Życzymy Kasi szybkiego przebicia progu 100 tysięcy subskrypcji oraz znalezienia czasu na wstawianie kolejnych filmów!


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl