Czwarte urodziny Kartomanii!

Czwarte urodziny Kartomanii!

Kartomania to jeden z najpopularniejszych kanałów na YouTube w Polsce związany z tematyką gry FIFA. Od kilku lat wielu fanów trybu Ultimate Team znaleźć może na nim różnego rodzaju porady, recenzje kart czy typowo humorystyczne materiały związane z tą grą. Kanał ten właśnie dziś obchodzi swoje 4 urodziny!


Kanał prowadzony przez DoMManU założony został 1 marca 2014 roku. Nie ma więc co ukrywać, że w realiach FIFY i przede wszystkim trybu FUT jest on już prawdziwym ekspertem. Przez te 4 lata na kanale pojawiło się prawie 500 filmów, które zostały obejrzane ponad 60 milionów razy. Nie mniej imponująco wygląda także liczba widzów, która na chwilę obecną przebiła już 230 tysięcy subskrybentów.Jednym z najpopularniejszych filmów na kanale Kartomanii jest 10 najbardziej denerwujących typów graczy FIFA! Z pewnością wielu z was, którzy mieli do czynienia z tą grą przyzna twórcy rację.Kartomania to także ogromna grupa na Facebooku. Na Rzeźnikach Kartomanii jest już prawie 60 tysięcy członków. Znaleźć tam możemy zarówno tematy związane z grą, jak i ogólnie z futbolem dużego kalibru.

O Kartomanii wspominaliśmy na łamach naszego serwisu także i my. Bacznie śledziliśmy poczytania DoMManU i innych youtuberów podczas EA Capture Event, gdzie zostali zaproszeni specjalnie na zaproszenie Electronic Arts.

Twórcy życzymy kolejnych lat na YouTube i jeszcze większych sukcesów - zarówno tych na wirtualnych boiskach jak i oczywiście poza nim.

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.