Karolina ze StylizacjeTV w znanym magazynie!

Karolina ze StylizacjeTV w znanym magazynie!

Wiele YouTuberek wychodzi teraz poza granice Internetu i pojawia się w przeróżnych mediach, między innymi w czasopismach. Tym razem, doskonale Wam znana, Karolina z kanału StylizacjeTV pojawiła się w jednym z numerów znanego polskiego magazynu - Twój STYL. Jesteście ciekawi co takiego przedstawiła na kilku stronach kultowego czasopisma?


Karolina, znana jako StylizacjeTV, działa aktywnie nie tylko na swoim kanale na YouTube, ale także podejmuje się wielu przedsięwzięć takich jak współprace z markami czy realizacja własnych pomysłów na innych płaszczyznach. Oczywiście, nie zapomina o swoich widzach i jej pozostałe projekty nie kolidują z jej karierą YouTuberki. Jest ona jedną z najbardziej znanych i najbardziej kreatywnych polskich twórczyń. Takie miana otwierają jej wiele furtek, szczególnie w dziedzinie beauty, w której się specjalizuje.

 
Oprócz świetnych makijaży i looków Karolina potrafi tworzyć także niesamowite fryzury, zależne od okazji czy upodobań. Tutoriale fryzurowe w jej wydaniu możecie oglądać na jej drugim kanale - Stylizacje Hairstyles. Redaktorzy magazynu Twój STYL docenili zdolności Karoliny w tej dziedzinie i tym sposobem kilka jej porad odnośnie fryzur na wiosnę i tutoriali jak wykonać ładne upięcia adekwatne do tej wesołej pory roku trafiły na kilka stron ostatniego wydania czasopisma. Zdjęcie przestawiające właśnie partię Karoliny w tej gazecie, które zostało opublikowane na Instagramie wygląda bardzo zachęcająco.

 Nowy @twojstylmagazyn i moje propozycje na wiosnę 풀� #stylizacjetv #stylizacjehairstyles ᓀ�풀�


Post udostępniony przez ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ᓀ� KAROLINA (@stylizacje)


Jeśli jesteście ciekawi jak wypadła Karolina w tej odsłonie, koniecznie zaopatrzcie się w ostatnie wydanie tego czasopisma i dajcie znać jak podobają Wam się fryzury przedstawione przez YouTuberkę!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.