Karolina Gilon twarzą kolekcji H&M Conscious Exclusive

Karolina Gilon twarzą kolekcji H&M Conscious Exclusive

Czy los naszej planety jest dla Was ważny? Jeśli tak, to z pewnością zachwyci Was kolekcja H&M Conscious Exclusive, której twarzą została znana z programu Top Model Karolina Gilon. Jakie przesłanie ma dla nas modelka? Zobaczcie sami!


Pomimo swojego dość drapieżnego wyglądu Karolina Gilon nigdy nie ukrywała, że kocha przyrodę która stanowi dla niej inspirację w codziennym życiu i pomaga jej odzyskać siły po okresie pełnym pracy. Przykłdem tego mogą być także jej podróże i zdjęcia z nich, na których możemy podziwiać nie tylko pięką modelkę, lecz również zapierające dech w piersi krajobrazy znajdujące się w tle. Nie dziwi nas zatem to, że zainteresowała się ona nową kolekcją znanej marki, która jest wykonana wyłącznie z takich materiałów, jak plastikowe odpady zaśmiecające morza i oceany oraz linię brzegową, organiczna bawełna, organiczny jedwab i poliester z recyclingu. Czy ubrania mogą być jeszcze bardziej ekologiczne?
Sama Gilon oczywiście bardzo cieszy się z tego, że mogła wziąć udział w takim przedsięwzięciu. W dzień publikacji kampanii w Internecie na jej profilu na Instagramie pojawił się film promujący kolekcję z komentarzem, który jednoznacznie wyrażał jej radość z tej współpracy. Jak Karolina zachęca nas do bycia eko?
Nasze prywatne wybory wbrew pozorom mają duże znaczenie! Nawet najmniejsza zmiana, jak zakup butów i torebki z ekologicznych tkanin, czy zrezygnowanie z mięsa w diecie, może mieć wpływ na globalne zjawiska, w szczególności nasze środowisko. Najważniejsza jest tego świadomość wśród konsumentów, bo z dostępnością nie ma już problemu – przykładem jest kolekcja H&M Conscious Exclusive. Z eko tkanin produkowane są ponadczasowe modele, jak i sezonowe produkty, a wegetariańskie knajpy można znaleźć w każdym większym mieście. Wybór należy do nas!

Jak podoba Wam się Karolina Gilon w tak ekologicznym, przyjaznym środowisku wydaniu? Czy według Was modelka dobrze prezentuje się w tej kampanii? Piszcie w komentarzach!

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl