Karolek z ważnym komunikatem dla swoich widzów

Karolek z ważnym komunikatem dla swoich widzów

Przypadków, że konkretny twórca potrzebuje odpoczynku od nagrywania było na polskiej scenie YouTube naprawdę sporo. Tak samo dużo jest powodów, dla których osoby te ogłaszają przerwy w publikowaniu treści. Jakie podłoże ma zatem przestój u Karolka?
Na kanale Karola opublikowany został materiał, którego spodziewało się raczej wąskie grono odbiorców tego twórcy. Postanowił on nagrać poważny film, gdzie główną rolę gra temat, nieokreślonej czasowo, przerwy we wrzucaniu treści. Powodem takiej decyzji nie jest jednak zniechęcenie czy brak pomysłów, lecz zwykła choroba. Karolek nadmienia przy tym, że ciężko mu rozstać się z, co by nie było, pracą - jego celem nie jest tworzenie filmików na siłę. Nie wiadomo ile to potrwa - być może materiały nie będą pojawiać się przez trzy dni, a może nawet i przez trzy tygodnie.W prawie piętnastominutowym klipie twórca opowiada także o tym, że zaniedbał nieco kontakt pomiędzy sobą a widzami - przyznał, że od czasu do czasu warto nagrać tego typu film w celu rozmowy z odbiorcami. Wyraził on także swoje spostrzeżenia na temat kondycji dzisiejszego YouTube.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.