Karolek po 5 latach przeprasza za film o tolerancji

Karolek po 5 latach przeprasza za film o tolerancji

W październiku 2016 roku na polskim YouTube doszło do głośnej dramy pomiędzy Gargamelem a Karolkiem. Pierwszy z twórców nagłośnił film drugiego pt. "TĘCZOWE AVATARY NA FACEBOOKU ?!?! #TOLERANCJA ". Teraz, po nieco ponad 5 latach od publikacji kontrowersyjnego wideo z lipca 2016 roku, Karolek postanowił przeprosić.


"Zacznijmy od tego, że jestem tolerancyjny jak mogę" - chyba każdy pamięta słowa Karolka z materiału, do którego niedługo później odniósł się Gargamel. YouTuber wypunktował film twórcy przedstawiając jego niezrozumienie m.in. w kwestii ustawy dotyczącej legalizacji małżeństw homoseksualnych w USA, a także ukazał jego hipokryzję dotyczącą tematu przewodniego. Film Gargamela do tej pory został obejrzany ponad 5 mln razy i jest najpopularniejszym materiałem na jego kanale.Drama w 2016 roku zyskała znaczny rozgłos i swego czasu komentowali ją topowi YouTuberzy, o czym pisaliśmy tutaj. Wtedy Karolek nie odniósł się jednak do sytuacji, za co ponownie został przez wielu skrytykowany.

Dziś po 5 latach, na kanale Karolka pojawił się film pt. "przepraszam", w którym YouTuber wyjaśnia film o tolerancji. Twórca przyznał, że Gargamel dobrze wypunktował jego wideo, jednak wtedy uznał, że odpowiedź nie będzie miała sensu i nie będzie wiarygodna. Teraz, jak sam mówi, dojrzał i wiele zrozumiał. Karolek w filmie mówi m.in.:
Przede wszystkim przepraszam za mój upokarzający film o tolerancji. W tym filmie padło wiele nieprzemyślanych i kompletnie beznadziejnych słów, które nie powinny się w ogóle pojawić w tym filmie. [...] W tym wszystkim chodziło mi o to, żeby ludzie nie obnosili się ze swoją orientacją w miejscach publicznych.

Cały materiał możecie obejrzeć poniżej:Musimy przyznać, że przeprosiny Karolka po 5 latach od nagłośnienia afery są sporym zaskoczeniem. Stali widzowie YouTubera docenili jednak jego materiał, w którym odnosi się do przeszłych spraw. Jak przyjmie go reszta i czy skomentuje go w jakiś sposób sam Gargamel? To najprawdopodobniej pokażą najbliższe dni lub tygodnie.

 

A wy, co uważacie o najnowszym filmie Karolka?


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.