Karol Paciorek i Lisie Piekło ze wspólnym kanałem!

Karol Paciorek i Lisie Piekło ze wspólnym kanałem!

Pojawił się nowy kanał "okołokulinarny" na YouTube prowadzony przez Karola Paciorka i Lisie Piekło. Dlaczego "okołokulinarny"? Bo twórcy zajmują się bardziej spożywaniem jedzenia, niż przygotowywaniem go. 


Głównym bohaterem pierwszego odcinka Nienasyconych, bo tak nazywa się nowy kanał Karola i Pauliny, jest tradycyjny kotlet schabowy. Dwójka twórców odwiedza 3 różne miejsca w Warszawie: tani, choć polecany bar mleczny, restaurację o średnim standardzie i restaurację, w której można zjeść najdroższego kotleta w mieście. Dzielą się oni swoimi wrażeniami z danego miejsca:Duet bawi się w krytyków kulinarnych, ocenia dania i opisuje swoje wrażenia smakowe. Obiecują oni, że będą próbowali różnych dań - nie tylko w Warszawie, ale i w innych miastach w Polsce.

Kolejne odcinki mają pojawiać się co piątek. Po letnim ubiorze twórców łatwo można wywnioskować, że odcinek nagrany był z dużym wyprzedzeniem, więc prawdopodobnie twórcy mają przygotowanych już kilka epizodów do przodu. Programów o tej tematyce na YouTube jest wiele, jednak ten jest powiewem świeżości wśród nich. W większości kulinarnych programów brakuje krytyki, a być może w tym jej nie zabraknie.

 

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.