Karol Paciorek zaczyna od zera. Porzucił stary kanał i otworzył nowy!

Karol Paciorek zaczyna od zera. Porzucił stary kanał i otworzył nowy!

Popularny twórca internetowy Karol Paciorek, którego wiele osób zna, chociażby ze starego kanału Lekko Stronniczy czy z obecnej współpracy z Pauliną Lis z kanału Lisie Piekło otwiera nowy kanał. Z pewnością widzów zaskoczy niecodzienna nazwa tego kanału - Imponderabilia. Co dokładnie oznacza ten termin?


Do tej pory Karol Paciorek publikował swoje filmy na kanale, który prowadził kiedyś z Włodkiem Markowiczem. Kanał ten jednak po zakończeniu Lekko Stronniczych zmienił swój pierwotny content i z czasem zaczął obumierać i nie generować odpowiednich zasięgów. Dziś na tym kanale pojawił się ostatni, pożegnalny film, w którym Karol tłumaczy całą sytuację. Przy okazji poinformował on również o starcie nowego kanału, z którym rusza całkiem od zera.Imponderabilia, bo tak nazywać ma się nowy kanał Karola, będzie naturalną kontynuacją jego wcześniejszej pracy. Nadal pojawiać się będą tam znane nam już formaty m.in. wywiady, które mają posiadać od tej pory znacznie bardziej usprawnioną formę. Również zobaczymy materiały nastawione na zdobycie nowej wiedzy, czy po prostu, rozrywkę. Wszystko to w ramach tego, co imponderabilia oznacza - rzeczy niemierzalnych, nieuchwytnych, które mają jednak bardzo duży wpływ na nasze codzienne życie.Prócz powyższego filmu, na kanale pojawił się już pierwszy odcinek. W materiale tym Karol podzielił się swoimi przemyśleniami na temat Netflixa i problemów z nim związanych.Prócz kanału powstała także grupa na Facebooku o tej samej nazwie. To tam twórca zamieszczać będzie wszystkie posty związane z kanałem bez strachu, że Fb będzie obcinać ich zasięg, tak jak byłoby to w przypadku fanpage'a.

Karolowi oczywiście życzymy powodzenia w nowym projekcie. Bez wątpienia jest to odważny krok - w końcu będzie musiał ponownie budować społeczność wokół nowego kanału, niemniej jesteśmy pewni, że i tym razem ta sztuka mu się uda.

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.