Kangurek Kao powróci? Wiele na to wskazuje!

Kangurek Kao powróci? Wiele na to wskazuje!

Na oficjalnej stronie twórców serii gier Kangurek Kao pojawił się tajemniczy pasek ładowania. Wiele wskazuje więc na to, że już niedługo otrzymamy zapowiedź nowej odsłony kultowego cyklu.


Gra KAO: Tajemnica Wulkanu ukazała się w 2005 roku. Od piętnastu lat nie mieliśmy więc do czynienia z żadnymi nowymi rozdziałami przygód animowanego kangura. Najnowsze doniesienia pozwalają jednak sądzić, że ten stan rzeczy już niedługo ulegnie zmianie.

Wszystko za sprawą aktualizacji oficjalnej strony serii. Na jej środku pojawił się spory pasek ładowania okraszony napisem "Loading... Please Wait". Niby niewiele, ale to wystarczyło społeczności fanów, by zaczęli snuć różne przypuszczenia.Trudno jednak stwierdzić jaki projekt szykuje studio Tate Multimedia. Może deweloperzy pracują nad odświeżoną wersją klasyków, a być może nadchodzi zupełnie nowa odsłona. Tego na razie nie wiadomo - pozostaje więc czekać na kolejne doniesienia.

 

Co sądzicie o wieściach odnośnie powrotu Kangurka Kao? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.