Kanały warte polecenia - StrefaFutbolu i Futozryb

Kanały warte polecenia - StrefaFutbolu i Futozryb

Kontynuując naszą serie polecania małych, ale fajnych kanałów, chcemy zaprosić Was do zapoznania się z formatem od Strefa Futbolu oraz Futozryb. Zacznijmy od tych pierwszych.


Kanał Strefa Futbolu prowadzą dwie osoby: Dawid oraz Michał. Poproszeni o krótkie streszczenie siebie napisali:Hej. Dawid, Michał. Mamy po 19 lat. Na yt działamy od ponad roku, jednak przez ostatnie kilka miesięcy nie wrzucaliśmy filmów regularnie. Wróciliśmy z nowymi chęciami i pomysłami od początku tego roku. Co jeszcze? Nagrywamy o piłce, która jest naszą największą pasją.

Chłopaki odwalają kawał dobrej roboty, treści przekazywane w ich materiałach są bardzo dobrej jakości, a dzięki technologii GreenBox w każdym odcinku tło jest inne, dzięki czemu z większym zaciekawieniem możemy przyglądać się rozmowie.


Kanał: https://www.youtube.com/user/strefafutbolu1/featured


Futozryb to kanał, który w przeciągu 4 miesięcy działalności na YouTube zgromadził ponad 4 tysiące subskrybujących. Jego najpopularniejszy film został wyświetlony ponad 44 tysiące razy. Jest to niewątpliwe kanał z potencjałem. Główna treść na kanale to materiały z fify 15, jednak są one przedstawiane o niebo lepiej, niż u większych twórców. Twórcę kanału również poprosiliśmy o drobny komentarz co do swojej działalności w internecie:Mam na imię Krzysiek i na YouTube znany jestem jako Futrozryb. Z racji tego, że cenię sobie wszechstronność i perfekcyjność, wkładam w moje filmy trochę serca i sporo pracy.
Co nagrywam? Mój kanał to FIFA. Jestem pasjonatem i mam zapędy reżyserskie, dlatego prowadzę z niej kilka serii, które prezentują nieco montażowego wyrafinowania.
Zawsze odczuwałem wewnętrzną potrzebę realizacji swojej fantazji radiowej, więc stworzenie kanału na YouTube było kwestią czasu. W podstawówce występowałem w przedstawieniach szkolnych, w szkole średniej prowadziłem największe uroczystości przed całą społecznością, chyba mam to we krwi. Kiedy zobaczyłem, że mogę połączyć to z grą w ulubioną produkcję od EA SPORTS, pomyślałem – to jest to.
Mój przepis na sukces? Liczy się jakość, a nie ilość. Dopóki mam z tego frajdę i zapewniam rozrywkę swoim widzom, wszystko jest na dobrej drodze.

Również zapraszamy na kanał Krzysztofa, link: https://www.youtube.com/user/Futrozryb/featuredavatar

Bartłomiej Musiał

Brak opisu

Nintendo zaprezentowało niezwykłe akcesoria z... kartonu!

Xbox One doczeka się nowego kontrolera!

Czy istnieje jeszcze szansa na powrót Prince of Persia?

Tajemniczy tweet twórców Wiedźmina!

Twitch zapłacił rekordową kwotę za prawa do transmisji Overwatch League!

Trwa wielka wyprzedaż na GOG.com!