Kanały warte polecenia - StrefaFutbolu i Futozryb

Kanały warte polecenia - StrefaFutbolu i Futozryb

Kontynuując naszą serie polecania małych, ale fajnych kanałów, chcemy zaprosić Was do zapoznania się z formatem od Strefa Futbolu oraz Futozryb. Zacznijmy od tych pierwszych.


Kanał Strefa Futbolu prowadzą dwie osoby: Dawid oraz Michał. Poproszeni o krótkie streszczenie siebie napisali:Hej. Dawid, Michał. Mamy po 19 lat. Na yt działamy od ponad roku, jednak przez ostatnie kilka miesięcy nie wrzucaliśmy filmów regularnie. Wróciliśmy z nowymi chęciami i pomysłami od początku tego roku. Co jeszcze? Nagrywamy o piłce, która jest naszą największą pasją.

Chłopaki odwalają kawał dobrej roboty, treści przekazywane w ich materiałach są bardzo dobrej jakości, a dzięki technologii GreenBox w każdym odcinku tło jest inne, dzięki czemu z większym zaciekawieniem możemy przyglądać się rozmowie.


Kanał: https://www.youtube.com/user/strefafutbolu1/featured


Futozryb to kanał, który w przeciągu 4 miesięcy działalności na YouTube zgromadził ponad 4 tysiące subskrybujących. Jego najpopularniejszy film został wyświetlony ponad 44 tysiące razy. Jest to niewątpliwe kanał z potencjałem. Główna treść na kanale to materiały z fify 15, jednak są one przedstawiane o niebo lepiej, niż u większych twórców. Twórcę kanału również poprosiliśmy o drobny komentarz co do swojej działalności w internecie:Mam na imię Krzysiek i na YouTube znany jestem jako Futrozryb. Z racji tego, że cenię sobie wszechstronność i perfekcyjność, wkładam w moje filmy trochę serca i sporo pracy.
Co nagrywam? Mój kanał to FIFA. Jestem pasjonatem i mam zapędy reżyserskie, dlatego prowadzę z niej kilka serii, które prezentują nieco montażowego wyrafinowania.
Zawsze odczuwałem wewnętrzną potrzebę realizacji swojej fantazji radiowej, więc stworzenie kanału na YouTube było kwestią czasu. W podstawówce występowałem w przedstawieniach szkolnych, w szkole średniej prowadziłem największe uroczystości przed całą społecznością, chyba mam to we krwi. Kiedy zobaczyłem, że mogę połączyć to z grą w ulubioną produkcję od EA SPORTS, pomyślałem – to jest to.
Mój przepis na sukces? Liczy się jakość, a nie ilość. Dopóki mam z tego frajdę i zapewniam rozrywkę swoim widzom, wszystko jest na dobrej drodze.

Również zapraszamy na kanał Krzysztofa, link: https://www.youtube.com/user/Futrozryb/featuredavatar

Bartłomiej Musiał

Brak opisu