5 kanałów gamingowych, które musisz znać!

5 kanałów gamingowych, które musisz znać!

Od pewnego czasu przedstawiamy Wam kanały z mniejszą ilością subskrypcji. Widząc Wasze zainteresowanie tym tematem postanowiliśmy nieco rozwinąć sekcję opisywania ciekawych twórców i rozpocząć cykl artykułów, w którym wybierać będziemy pięć (naszym zdaniem) naprawdę ciekawych kanałów tematycznych. Oprócz tych, które są z nami od wielu lat pojawiać się będą tutaj także i te mniejsze, o których istnieniu mogliście nawet nie wiedzieć. Pierwsze tergo typu zestawienie postanowiliśmy poświęcić kanałom gamingowym! 


KAFTANN


Pierwszym twórcą, który otworzy to zestawienie będzie Kaftann - osoby, które śledzą nas nieco dokładniej wiedzą pewnie, że był on gościem naszego weekendowego cyklu "Poznaj YouTubera". Oczywiście zapraszamy do zapoznania się z tekstem na jego temat, gdyż już wtedy wymieniliśmy większość tych cech, które składają się na to, że jest to wyjątkowy YouTuber. Podawaliśmy wtedy między innymi klimat jaki buduje na swoich filmach poprzez swój nastrojowy głos i wczuwanie się w klimat przedstawionego świata w danej grze.


ROJO


Tego twórcy chyba nikomu nie trzeba przedstawiać - Patryk Rojewski jest jedną z tych osób, którą może nie wszyscy oglądają, lecz gdy padnie jego pseudonim to od razu wiadomo o kogo chodzi. Swoją przygodę z kanałem na YouTube rozpoczął w czasach, kiedy polska scena serwisu dopiero raczkowała i jako nieliczny pozostał przy tym co nieustannie darzy szacunkiem i sympatią - grach komputerowych. U Roja każdego dnia możemy liczyć na porządną dawkę humoru, powagi oraz rzetelności.ZAGRAJMY Z GIMPEREM


Poboczny kanał Gimpera został jakiś czas temu przemianowany z archiwum, na którym publikowane były nagrania z transmisji na żywo w profil, gdzie regularnie wrzucane są materiały z gier wideo, które niekoniecznie zyskałyby dużą oglądalność na głównym kanale. Osoby, które wolą poważniejszy komentarz Tomka oraz specyficzne produkcje to z pewnością powinni odwiedzić właśnie Zagrajmy z Gimperem.TVGRY.PL


Kanał na YouTube największej redakcji traktującej o grach wideo od dłuższego czasu cieszy się ogromnym zainteresowaniem - głównie ze względu na jakość i pomysłowość twórców, którą ukazują poprzez regularne pojawianie się ciekawych, rzetelnie przygotowanych filmów. Jeśli ktoś jest naprawdę zainteresowany wirtualnym światem i ciekawostkami z nim związanymi to powinien zerknąć na kilka materiałów z tego kanału.NNIEZAPOMINAJKA


Osoby, które śledzą polską scenę YouTube od jej początku to pewnie powyższy nick obił im się o uszy. Niezapominajka to jedna z najbardziej doświadczonych dziewczyn zajmujących się grami wideo w serwisie YouTube w Polsce - co do tego nie ma wątpliwości. W jej filmowej karierze miało miejsce kilka nieciekawych incydentów, które sprawiły, że musiała parę razy pożegnać się z budowaną społecznością poprzez usuwanie kanału. Nie poddała się jednak i nadal często publikuje ciekawe materiały z grami w roli głównej.
Mamy nadzieję, że wybrane przez nas kanały przypadły Wam do gustu. W komentarzach wyraźcie swoją opinię na temat nowego cyklu i piszcie propozycje na kolejne teksty (oraz kolejne kanały gamingowe) tego typu.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.