Kanał Sportowy został usunięty z YouTube

Kanał Sportowy został usunięty z YouTube

To wiadomość z ostatniej chwili. Dziś w godzinach popołudniowych, Kanał Sportowy został usunięty z YouTube ze względu na zbyt dużą liczbę naruszeń "Warunków korzystania z usługi". 


Kanał Sportowy zniknął z YouTube dziś po godzinie 15:00. Na ten moment nie znamy dokładnej przyczyny ostatniego ze zgłoszeń, które mogło przyczynić się do zablokowania kanału. W sprawie milczą także współzałożyciele inicjatywy, jednak to powinno wkrótce się zmienić.Dzisiejsze problemy Kanału Sportowego na YouTube nie są pierwszymi. W grudniu ubiegłego roku serwis zablokował ich charytatywną transmisję na żywo w związku z roszczeniem dotyczącym praw autorskich. Niedługo później okazało się, że roszczenie było nieuzasadnione, a platforma niedługo później przywróciła zablokowaną transmisję. Jak będzie tym razem?

Do tej pory podobne problemy dużych kanałów kończyły się zazwyczaj pozytywnie dla ich twórców, jednak wszystko zależy od dalszej interpretacji administracji serwisu. Jeśli tylko dowiemy się w tej sprawie czegoś nowego, powyższy wpis zostanie zaktualizowany.

Aktualizacja (godz. 17:52): Na mediach społecznościowych Kanału Sportowego pojawił się pierwszy komunikat w sprawie. Jego twórcy informują, że są na etapie wyjaśniania dzisiejszego zamieszania związanego z kanałem oraz zachęcają do subskrybowania Kanału Sportowego Extra.

 
Aktualizacja (godz. 21:10): Kanał Sportowy powrócił na YouTube!

 Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.