Kanał Sportowy ustanowił nowy rekord. Padł w mniej niż 24 godziny

Kanał Sportowy ustanowił nowy rekord. Padł w mniej niż 24 godziny

Wczoraj na Kanale Sportowym pojawiło się wydanie specjalne programu "Dziennikarskie Zero". Jego prowadzący, dziennikarz Krzysztof Stanowski, poruszył ważny i aktualny temat gali Marcina Najmana, na którą jako gość specjalny w ostatnich dniach zaproszony został były gangster i szef mafii pruszkowskiej - "Słowik".


Federacja MMA VIP kojarzona jest z postacią Marcina Najmana, który w ostatni miesiącach swoją osobą promuje "sportową" inicjatywę. Kolejna gala federacji zbliża się wielkimi krokami, a na ostatnią jej konferencje jako jeden z włodarzy został zaproszony Andrzej Z. pseudonim "Słowik" - jedna z najbardziej znanych postaci polskiego półświatka lat 90. Ogłoszenie spotkało się z ogromną i słuszną krytyką wielu środowisk, a także znaczących mediów w Polsce. Głos w sprawie zabrał także dziennikarz Krzysztof Stanowski, który podzielił się na swoich mediach społecznościowych ważnym tekstem:

 Nie musieliśmy długo czekać, a na Kanał Sportowy trafiło wydanie specjalne "Dziennikarskiego Zera", w którym "Stano" opisał sytuację oraz stanowczo skrytykował Marcina Najmana i osoby odpowiedzialne za zaproszenie byłego gangstera na wydarzenie. Krzysztof mówi m.in.:
Mafia pruszkowską to był nowotwór, który zżerał ten kraj. Łamali ludziom kręgosłupy - w przenośni i dosłownie. Zlecali zabójstwa, porywali, okradali, wymuszali haracze, zmuszali do prostytucji, gwałcili, niszczyli legalnie funkcjonujące biznesy, niszczyli rodziny, niszczyli ludzi. To nie byli bad boye z serialu, to nie były młode wilki, to były zwykłe prymitywne sku*wysyny, które miały krew na rękach. I policja była wobec całego tego ogromu bezsilna. Bała się, jak wszyscy wokół.

Film został niezwykle dobrze odebrany przez widzów i w mniej niż 24h od publikacji na Kanale Sportowym zebrał blisko milion wyświetleń, ponad 122 tysiące łapek w górę oraz znalazł się na #1 miejscu karty Na Czasie.W ten sposób pobity został nowy rekord inicjatywy polskich dziennikarzy sportowych jeśli chodzi o film z największą liczbą łapek w górę. Do tej pory rekord kanału wynosił ok. 104 tysiące łapek w górę pod filmem opublikowanym prawie dwa lata temu, natomiast aktualny został ustanowiony w mniej niż 24 godziny.

 


Jak oceniacie najnowszą wypowiedź Krzysztofa Stanowskiego w ramach "Dziennikarskiego Zera"? Piszcie w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.