Kanał Sportowy pożegnał dotychczasowe studio i przenosi się do nowej siedziby

Kanał Sportowy pożegnał dotychczasowe studio i przenosi się do nowej siedziby

Wczoraj wieczorem na Kanale Sportowym odbyło się ostatnie "zebranie zarządu" w znanym studiu. W czasie trwania programu dziennikarze pożegnali się z miejscem oraz potwierdzili przenosiny do nowej siedziby, gdzie znajdzie się nowe studio i kilka innych pomieszczeń.


Podczas trwania programu, Tomasz Smokowski, Mateusz Borek, Michał Pol oraz Krzysztof Stanowski zdradzili, jak ma wyglądać nowe studio. Według nich, ma ono być bardzo podobne do obecnego, aby zachować pewną kameralność rozmów i ogólny klimat programów w nim realizowanych.

Oprócz tego, w nowej siedzibie pojawią się jeszcze inne pomieszczenia, w których będą nagrywane różnego rodzaju programy na kanał. Przenosiny dotyczą także zmiany adresu całego biura Kanału Sportowego. Według Mateusza Borka, ma być ono trzy razy większe niż dotychczasowe.

 


Według informacji, jakie pojawiły się na wczorajszej transmisji, przez kilka dni na Kanale Sportowym możemy spodziewać się publikacji wcześniej nagranych materiałów, natomiast nowe studio zostanie oficjalnie zaprezentowane 2 sierpnia. Wczorajsze wyjątkowe "zebranie zarządu" możecie obejrzeć poniżej:


Jesteście ciekawi jak będzie wyglądało nowe studio? Piszcie w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.