Kanał ROJA kończy 10 lat. Jubileuszowy film robi wrażenie

Kanał ROJA kończy 10 lat. Jubileuszowy film robi wrażenie

ROJO już od dekady prowadzi swój kanał na YouTube. Z tej okazji postanowił przygotować specjalny materiał jubileuszowy. Udział wzięło w nim trzynastu gości - najbliższych sercu twórcy.


Są na polskiej scenie YouTube persony, które się po prostu kojarzy. Bez wątpienia do tego grona należy Patryk Rojewski - twórca jednego z najpopularniejszych kanałów gamingowych w kraju. Tak się składa, iż jego działalność na platformie trwa nieustannie już od dekady.

Tym samym ROJO może poszczycić się mianem tzw. youtubowego dinozaura. Ciągnącą się od ponad dziesięciu lat przygodę z regularnym nagrywaniem postanowił uczcić wyjątkowym materiałem, który właśnie został opublikowany na jego kanale.

Składa się on z trzech segmentów - dziesięciu podziękowań dla widzów, trzynastu gości (Słoń, Izak, Burak, Z DVPY, Rock, Perla, Piotr Ogiński, Gimper, Kibass, Isamu, The Shielders i Wsparciuchy Roja, Urhara, a także Brian Fargo) oraz gier.Nie zabrakło rzecz jasna pełnych nostalgii wspomnień oraz ciepłych słów - skierowanych zarówno do ROJA przez bliskie mu osoby, jak i do widzów od samego Patryka. Jeśli śledzicie kanał twórcy od początku, to trudno się nie wzruszyć.

Całość oczywiście została przygotowana w stylu charakterystycznym dla ROJA. Pojawiły się więc i momenty pełne powagi, jak i te nasiąknięte humorem i sarkazmem. Jest w czym wybierać.

Jako redakcja APYnews oczywiście gratulujemy Patrykowi, że udało mu się wytrwać te dziesięć lat na YouTube. Życzymy kolejnych sukcesów i co najważniejsze - po prostu świetnych momentów ze świetną społecznością.

 

Od kiedy śledzicie karierę ROJA? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.