Kanał

Kanał "Mniej Więcej" powrócił na YouTube!

Kanał Mniej Więcej został stworzony na początku 2018 roku i szybko stał się  bardzo popularny na polskiej scenie YouTube, często podbijając wysokie miejsca na karcie "na czasie". Mimo świetnej oglądalności i szybkiego przyrostu subskrypcji, projekt został zawieszony. Po kilkumiesięcznej przerwie, Mniej Więcej niespodziewanie powróciło na YouTube.


Prowadzony przez Mandzia oraz Ignacego kanał bazuje na zagranicznym Good Mythical Morning, a twórcy publikowali na nim różnego rodzaju wyzwania czy testy produktów znanych marek. Kilka miesięcy temu projekt został nieoczekiwanie wstrzymany z przyczyn bliżej nieokreślonych. Mandzio i Kolega Ignacy powrócili na jakiś czas do prowadzenia swoich własnych kanałów, a nic nie wskazywało na powrót ich wspólnego formatu. Wczoraj na kanale Mniej Więcej pojawił się nowy materiał, który szybko uplasował się na pierwszej pozycji karty "na czasie", a możecie go zobaczyć poniżej:Jak dowiedzieć się możemy z filmu, nie jest to żaden jednorazowy strzał, a oficjalny powrót kanału, na którym nowe odcinki będą pojawiać się w każdy wtorek i sobotę o godzinie 18:00. Istotną zmianą jest dołączenie Mniej Więcej do rodziny kanałów produkowanych przez VIDMO, czyli stworzoną przez Tomasza "Gimpera" Działowego firmę, tworzącą content na platformę YouTube.

avatar

Aleksander Ciesielski

Jestem studentem Warszawskiej Szkoły Filmowej. Od kilku lat na bieżąco śledzę zarówno polską, jak i zagraniczną scenę YouTube.