Kanał

Kanał "Łączy nas piłka" powrócił z vlogami z kadry

UEFA Euro 2020 zbliża się wielkimi krokami! W związku z pandemią, planowany początkowo na czerwiec 2020 roku turniej rozpocznie się 11 czerwca 2021 roku, czyli już za 10 dni.  Swoje przygotowania w zeszłym tygodniu rozpoczęła tym samym nasza reprezentacja. Ich zgrupowanie przed turniejem możecie śledzić na najnowszych vlogach na kanale Łączy nas piłka na YouTube, a to jeszcze nie wszystko!


Fanów piłki nożnej czekają wyjątkowe tygodnie. Już za 10 dni rozpoczyna się najważniejszy turniej w tym roku - Mistrzostwa Europy, na których w grupie E z takimi drużynami jak Hiszpania, Słowacja i Szwecja zawalczy nasza reprezentacja. Kadra Polski rozpoczęła zgrupowanie w zeszłym tygodniu, a na obozie przygotowawczy jest kamera, która nagrywa ich wszystkie poczynania. Całość publikowana jest w formie vlogów na kanale "Łączy nas piłka".

Tego typu vlogi prowadzone były także m.in. przy okazji ostatnich dużych turniejów - Mistrzostw Europy 2016 czy Mistrzostw Świata 2018 i cieszyły się ogromną popularnością wśród widzów, którzy tylko wyczekiwali kolejnych materiałów. Nie inaczej jest i tym razem! Pierwszy z vlogów na kanale PZPN został obejrzany ponad 700 tysięcy razy, a drugi w niecałe 24 godziny obejrzało ponad 300 tysięcy osób. Ze wspomnianymi filmami możecie zapoznać się poniżej.Na kanale "Łączy nas piłka" na YouTube w tym roku dzieje się wyjątkowo dużo. Oprócz vlogów możemy obejrzeć pełne zapisy konferencji, unikalne wywiady z piłkarzami czy materiały specjalne przedstawiające ciekawe historie związane z kadrą.

 

Oglądacie przygotowanie polskiej drużyny do EURO 2020 od kulis? Piszcie!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.