Raperzy zza oceanu słuchają Young Multiego

Raperzy zza oceanu słuchają Young Multiego

Young Multi to twórca znany w Polsce coraz szerszej publiczności. Do jego muzyki przekonują się z każdym nowym klipem kolejne grupy odbiorców - widać to chociażby po ilości ludzi na koncertach. Okazuje się, że o raperze słyszeli nawet muzycy z Kanady!


Stało się to dzięki założycielowi kanału Yurkosky, który od kilku lat tworzy na YouTube materiały poświęcone swojej pasji, hip-hopowi. Niedawno wpadł na ciekawy pomysł polegający na zaproszeniu do Polski raperów wprost z Kanady i przeprowadzeniu z nimi specjalnej transmisji na żywo. Przed nią, jak i w czasie jej trwania artyści reagowali na polskie piosenki - jedną z nich był Plecak Young Multiego. Zobaczcie sami jakie były ich wrażenia po odsłuchaniu kawałka Michała:Oczywiście w materiale znajdziecie także reakcje na inne klipy, np. Quebonafide. Trzeba jednak pochwalić samą inicjatywę, ponieważ zapewne nie każdy zdecydowałby się na organizację tak dużego przedsięwzięcia. Yurkosky zaprosił i ugościł raperów, a także zapewnił im ciekawe zajęcie. Gratulujemy pomysłu i wykonania!

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.