Kamyk stanowczo komentuje FIFE 20 i mówi co dalej

Kamyk stanowczo komentuje FIFE 20 i mówi co dalej

Odsłony FIFY z roku na rok owiane są coraz bardziej negatywna renomą, a sami gracze zdają się mieć coraz więcej zarzutów do każdej kolejnej części popularnej, piłkarskiej produkcji. Obecny stan FIFY 20, postanowił skomentować Kamyk, który nagrał materiał całkowicie poświęcony swojemu zdaniu, o tej konkretnej grze EA. 


Nagminne problemy z dostępnością serwerów, liczne błędy samej rozgrywki oraz niestabilny i sztucznie wspomagany rynek. To tylko kilka z wielu wad obecnej FIFY, na które uwagę w swoim materiale zwrócił Kamyk. Twórca chciał tym samym uargumentować widzom swoją niską ostatnimi czasy motywację do ogrywania tytułu. Jeden z najpopularniejszych polskich fifaczy, w jednym ze swoich najnowszych materiałów, pokazuje również pojedyncze glitche FIFY 20, które udało mu się zarejestrować w ciągu ostatnich dni oraz zapowiada spore zmiany w gameplay'ach z przyszłych odsłon serii. Omawiany film możecie zobaczyć poniżej:Kamyk na forum polskiej sceny FIFY, znany był do tej pory z wydawania dość sporych (na tle innych twórców) kwot, które przeznaczał na każdą kolejną odsłonę piłkarskiej serii. Twórca powiedział, że jego zdaniem "FIFA 20 jest najgorszą  dotychczas odsłoną całego cyklu", a tak zwane "Pay to Win" jest w tej chwili jej ogromnym problemem. Tym samym zapowiedział, że nie zamierza już kupować więcej Fifa Points, które są wewnątrzgrową walutą w trybie Ultimate Team, a potencjalna seria gameplay'ów z nowej FIFY, będzie realizowana w znanej formule "Road to Glory", czyli bez wydawania realnych pieniędzy na rozwój swojej drużyny.

avatar

Aleksander Ciesielski

Jestem studentem Warszawskiej Szkoły Filmowej. Od kilku lat na bieżąco śledzę zarówno polską, jak i zagraniczną scenę YouTube.