Kaluch rusza z własnym serialem z GTA V!

Kaluch rusza z własnym serialem z GTA V!

Ostatnio coraz częściej słyszymy o YouTuberach, którzy odskakują od swojego codziennego contentu i postanawiają ruszyć z własnymi serialami na YouTube. Nie tak dawno pisaliśmy o Bladiim, prowadzącym wraz ze swoim przyjacielem serial animowany o przygodach w kosmosie, a wczoraj dowiedzieliśmy się o nadchodzącej serii u Kalucha


Kanał Kamila, dawniej Kaliego, oparty jest głównie na różnych seriach solo i multiplayer z GTA V. Sporadycznie możemy znaleźć także odcinki z innych gier lub vlogi i challenge z jego dziewczyną Wiktorią i siostrą Magdą. Jednakże to właśnie materiały ze znanej wszystkim produkcji cieszą się największą popularnością, a ponadto nagrywanie ich sprawia twórcy niemałą przyjemność. Na chwilę obecną brakuje mu kilkunastu tysięcy subskrypcji, by osiągnąć milionowy złoty próg.Wczoraj na kanale Kalucha został opublikowany zwiastun nadchodzącego serialu z GTA V. Prowadzony będzie na dwóch kanałach - Kalucha i DEF, który jak mało kto rozumie edytor w owej grze. Pierwszy odcinek pojawi się już w ten piątek, 27 października na kanale Kamila, a zaraz po nim tego samego dnia na kanale DEFa dostępny będzie drugi materiał. Warto także wziąć udział w wydarzeniu na Facebooku, gdzie publikowane będą różne posty odnośnie nadchodzącego projektu.
Dwóch kumpli, przebierańców wpakowuje się w nie lada kłopot i wyzwanie z niebezpieczeństwem, z jakim zmagać musi się policja, a to wszystko przez zbieg okoliczności, przez który zostają uznani za prawdziwych stróżów prawa i uwikłani w mafijne porachunki.

Agniecha Szyda

Od 6 lat moją pasją jest YT. W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi. Poza tym interesuję się podróżowaniem oraz sportem, a dokładniej siatkówką i paintballem.

Nintendo zaprezentowało niezwykłe akcesoria z... kartonu!

Xbox One doczeka się nowego kontrolera!

Czy istnieje jeszcze szansa na powrót Prince of Persia?

Tajemniczy tweet twórców Wiedźmina!

Twitch zapłacił rekordową kwotę za prawa do transmisji Overwatch League!

Trwa wielka wyprzedaż na GOG.com!