Już jutro premiera filmu

Już jutro premiera filmu "Emotki"!

Już jutro swoją premierę ma film "Emotki", który jest wyjątkowy z tego względu, że za dubbing odpowiedzialni są twórcy, których dobrze znamy z YouTube'a. Kogo z naszych ulubienców będziemy mogli usłyszeć podczas filmowego seansu? 


Emoji kojarzone są nierozerwalnie z wirtualnym światem i wszystkimi social mediami, dlatego wybór ich głosów nie mógł być przypadkowy. Podczas filmu będziemy mogli usłyszeć dobrze wszystkim znane głosy takich twórców jak m.in.: ReZigiuszStuulittlemooonster96Jaś DąbrowskiDamian KordasPatryk WoźniakAga StachurskaMarcin Dubiel.

"Emotki" to film wytwórni Sony Pictures, która odpowiedzialna jest za takie filmy jak " Na Fali" czy cała seria "Sezon Na Misia". Cały film ma być odniesieniem do internetowych memów i żartów, które wszyscy dobrze znamy, a dodatkowo okraszone głosami naszych ulubionych twórców mogą zyskać podwójnie zabawny wydźwięk. Tutaj znajduje się najnowszy trailer filmu:


Każdego dnia wysyłamy w świat ponad 6 miliardów emotikonów. Tak naprawdę stały się one odrębnym językiem, na zawsze zmieniając naszą kulturę. Ich siłą jest prostota i zabawny sposób, który pozwala nam wyrazić nas samych. I o tym właśnie jest ten film – o wyrażaniu siebie.

Tak opowiada Krstine Belson, szefowa Sony Pictures Animation. Jesteśmy ciekawi, jakie wy będziecie mieli przemyślenia po tym filmie. Koniecznie podzielcie się swoją opinią w komentarzach!

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.