Już jutro premiera filmu

Już jutro premiera filmu "Emotki"!

Już jutro swoją premierę ma film "Emotki", który jest wyjątkowy z tego względu, że za dubbing odpowiedzialni są twórcy, których dobrze znamy z YouTube'a. Kogo z naszych ulubienców będziemy mogli usłyszeć podczas filmowego seansu? 


Emoji kojarzone są nierozerwalnie z wirtualnym światem i wszystkimi social mediami, dlatego wybór ich głosów nie mógł być przypadkowy. Podczas filmu będziemy mogli usłyszeć dobrze wszystkim znane głosy takich twórców jak m.in.: ReZigiuszStuulittlemooonster96Jaś DąbrowskiDamian KordasPatryk WoźniakAga StachurskaMarcin Dubiel.

"Emotki" to film wytwórni Sony Pictures, która odpowiedzialna jest za takie filmy jak " Na Fali" czy cała seria "Sezon Na Misia". Cały film ma być odniesieniem do internetowych memów i żartów, które wszyscy dobrze znamy, a dodatkowo okraszone głosami naszych ulubionych twórców mogą zyskać podwójnie zabawny wydźwięk. Tutaj znajduje się najnowszy trailer filmu:


Każdego dnia wysyłamy w świat ponad 6 miliardów emotikonów. Tak naprawdę stały się one odrębnym językiem, na zawsze zmieniając naszą kulturę. Ich siłą jest prostota i zabawny sposób, który pozwala nam wyrazić nas samych. I o tym właśnie jest ten film – o wyrażaniu siebie.

Tak opowiada Krstine Belson, szefowa Sony Pictures Animation. Jesteśmy ciekawi, jakie wy będziecie mieli przemyślenia po tym filmie. Koniecznie podzielcie się swoją opinią w komentarzach!

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki pisaniu realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.

Trwa charytatywny stream Ja,Paczka - zebrano już ponad 50 tysięcy złotych!

Krzysztof Gonciarz wystawi na WOŚP niezwykle wartościowy przedmiot!

Snapchat wypuszcza narzędzie do samodzielnego tworzenia animacji

Charytatywny stream Ekipy Fantasy wystartował! Do 15 zebrali ponad 10 tysięcy złotych

Ile rozmów dziennie prowadziliśmy? Podsumowanie Messengera w 2017 roku

Tajemnicze zmiany na kanale Boxdela. Co mogą oznaczać?