Już dzisiaj w Fortnite specjalny tryb z Avengers!

Już dzisiaj w Fortnite specjalny tryb z Avengers!

Wczoraj pisaliśmy o niesamowitym sukcesie, jaki odniósł film Avengers: Infinity War. A co się stanie, jeśli najbardziej kasowy film tego roku połączy się z bijącą wszelkie rekordy popularności grą? Nie wiemy, ale nie możemy się tego doczekać. 


Wszyscy fani Avengersów, grający w Fortnite będą wniebowzięci. Już dzisiaj Marvel i Epig Games połączą siły. Thanos znany z kasowej produkcji zawita do Fortnite: Battle Royale!Będzie to możliwe dzięki nowemu trybowi zwanemu Infinity Gauntlet Limited Time Mashup, który na pierwszy rzut oka ma przypominać znany już format gry. Różnica jednak będzie polegała na tym, że na mapie ukryta będzie Rękawica Nieskończoności. Ma ona pozwolić znalazcy na przemianę w potężnego Thanosa. Nie będzie to jednak zmiana zaledwie kosmetyczna, bo taka postać ma posiadać umiejętności, które dadzą graczowi wyraźną przewagę nad przeciwnikami.

Oto jeden z pierwszych gameplayów, który pokazuje Thanosa w akcji:Na tę chwilę nie wiadomo jeszcze, jak długo gracze będą mogli cieszyć się specjalnym trybem. Nie wiadomo też, na ile zdobyta rękawica pozwoli nam zatrzymać specjalną moc i czy w grze pojawią się dodatkowe skiny.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.