Już dziś o 20:00 Finał Majora CS:GO - G2 vs. NAVI

Już dziś o 20:00 Finał Majora CS:GO - G2 vs. NAVI

Dziś wielki dzień dla graczy CS:GO. O godzinie 20:00 rozpocznie się finał PGL Major Stockholm 2021, w którym zmierzą się dwa najlepsze zespoły turnieju - G2 Esports oraz Natus Vincere.


Po półfinałach pełnych emocji oraz wsparcia od kibiców, którzy dopingowali swoich faworytów na Avicii Arena, wszystko wskazuje na to, że dzisiejszy finał będzie wyjątkowym widowiskiem dwóch zespołów u szczytu formy. Dzisiejsze starcie będzie także pojedynkiem pomiędzy NiKo oraz S1mple, czyli czołowymi graczami CS:GO, którzy nigdy nie zdobyli mistrzowskiego tytułu na Majorze. Dziś jeden z nich podniesie wymarzony puchar.

Źródło: HLTV


Skład G2: JaCkz, NiKo, huNter, AmaNek, nexa
Skład NAVI: s1mple, electronic, Boombl4, Perfecto, B1T

Faworytem dzisiejszego pojedynku pozostaje jednak NAVI. Rosyjsko-ukraiński team w porównaniu do G2 Esports może pochwalić się wyjątkową formą, która w żaden sposób nie zależy od dyspozycji graczy danego dnia. Patrząc na poprzednie starcia pary, G2 może mieć większe obawy co do tytułu, bowiem Natus Vincere pokonali ostatni raz w czerwcu 2020 roku.

Finał Majora odbędzie się dziś o godzinie 20:00 w formacie "Best of 3". Polską transmisję z wielkiego finału obejrzymy na Twitchu Izaka.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.