Jutro w Tychach ostatnia szansa na spotkanie YouTuberów i wzięcie udziału w eliminacjach!

Jutro w Tychach ostatnia szansa na spotkanie YouTuberów i wzięcie udziału w eliminacjach!

Wszystkie wcześniejsze eventy Monte Team Snack cieszyły się bardzo dużą popularnością. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ łączyły one pasjonatów gier, YouTube'a i dobrej zabawy. Jutro w Tychach odbędzie się ostatnie już spotkanie tego cyklu.


Jeśli nie mieliście jeszcze okazji odwiedzić wydarzenia Monte Team Snack, to te relacje z poprzednich eventów mogą was do tego zachęcić i przekonać, że warto. Zwłaszcza że jutro 9 czerwca w Tychach w Gemini Parku od 10:30 do 18 odbędzie się ostatnie tego typu wydarzenie. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Wszyscy uczestnicy jutrzejszego wydarzenia będą mieli okazję spotkać ulubionych YouTuberów. Pojawią się m. in.: Vertez, Friz z Kingą, Klaudusiek, Dev oraz Agu. Będzie można z nimi porozmawiać, zbić piątkę czy zrobić sobie pamiątkowe selfie. Oprócz tego oczywiście atrakcje na głównej scenie czy stoiska z grami wideo.Imprezy Monte Team Snack to nie tylko spotkania z ulubionymi YouTuberami, ale także eliminacje do ogólnopolskiego turnieju Monte Team Snack. Tym razem to Lachu będzie szukał zawodników do swojej drużyny, którzy wyjadą na Boot Camp w Serocku, a następnie 1 września wezmą udział w wielkim finale w Krakowie. Udział w eliminacjach można wziąć cały czas, ponieważ w Gemini Parku będą dostępne dzikie karty dla przybyłych śmiałków.

Oto dalszy plan działań po zakończonych eliminacjach:


avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.