Julka Wróblewska z własną kolekcją ubrań!

Julka Wróblewska z własną kolekcją ubrań!

O Julce Wróblewskiej robi się coraz głośniej – szczególnie w branży modowej. Młodziutka aktorka i InstaGirl powoli odkrywa swoją fascynację modą i dzieli się nią z fanami na swoich profilach społecznościowych. Teraz Julka zaczyna pierwszą poważną współpracę na polu modowym – jesteście ciekawi, o co chodzi?
Pamiętacie studniówkową kreację Julii Wróblewskiej? Przepiękna sukienka od razu skradła serca fanów aktorki, zyskała popularność na portalach plotkarskich i zdobyła uznanie osób, które zawodowo zajmują się modą. Okazuje się, że marka, która zaprojektowała tę sukienkę również była zadowolona z tego, że ich projekt zdobył aż taki rozgłos. Zaowocowało to propozycją współpracy, która Julka ochoczo przyjęła. Na czym polega ta współpraca? Julia Wróblewska zaprojektuje nową, specjalną kolekcję ubrań tej marki!Niestety nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących wyglądu kolekcji Julki. Same projekty poszczególnych ubrań najpewniej pozostaną tajemnicą aż do dnia, w którym zostaną one dopuszczone do sprzedaży. Można się jednak domyślać, że będą się one wpisywać w ogólny zamysł i styl, które są charakterystyczne właśnie dla tej marki. Możemy się więc spodziewać dużej ilości prześwitującego tiulu, eleganckich koronek, pastelowych odcieni, słodkiego różu i uroczych, dziewczęcych fasonów. Będzie to zatem lekka, zwiewna kolekcja, która doskonale sprawdzi się w nadchodzącym, letnim sezonie. Obserwując design tej marki nie można też nie zauważyć tego, że doskonale współgra on ze stylem, który aktorka wybiera na co dzień. Trzeba więc przyznać, że jest to współpraca wręcz stworzona dla Julki!
Co myślicie o nowej współpracy Julki Wróblewskiej? Marzycie o sukience zaprojektowanej przez aktorkę? Napiszcie nam w komentarzach!