Fascynacja Julii Wróblewskiej Hiszpanią

Fascynacja Julii Wróblewskiej Hiszpanią

Julia Wróblewska od najmłodszych lat miała wiele wspólnego z aktorstwem. Pojawiała się w teatrze oraz w telewizji, co przyniosło tej niepozornej z początku dziewczynie wielką popularność. Teraz jak większość celebrytów opanowała takie portale społecznościowe jak Facebook czy Instagram, gdzie zebrała sporą grupę widzów. Zobaczcie o czym najchętniej pisze i opowiada Julka swoim obserwatorom!

Julię nieciężko kojarzyć z Internetu czy telewizji, szczególnie od ostatnich kilku dni. Jednak początki jej kariery sięgają 2006 roku, kiedy to w wieku zaledwie ośmiu lat wystąpiła w filmie ,,Tylko mnie kochaj". Następnie pojawiała się epizodycznie w różnych serialach czy filmach oraz zaczęła grać jedną z ról w znanym polskim serialu ,,M jak miłość". Od samego początku swojej przygody z występowaniem na estradzie Julka pałała ogromną charyzmą i otwarcie opowiadała o sobie i swoich przekonaniach. Dlatego tak bardzo chętnie pokazuje na Instagramie oraz Snapchacie spore urywki swojego życia prywatnego i dzieli się swoimi przeżyciami oraz odczuciami. Między innymi wrzuca tam fotki z ważnych gal czy uroczystości, na których ma możliwość pojawiać się w postaci gościa.
Jury! Mister Polski- gala półfinałowa ♥️


Post udostępniony przez Julia Wróblewska (@juleczkaaa_jula)


Jednakże, nie tylko ważne w życiu momenty stanowią dla Julki powód do publikowania postów. Oprócz tego aktorka uwielbia dzielić się swoimi pasjami i zainteresowaniami, a co za tym idzie z przemiłą chęcią opowiada o swoim zafascynowaniu podróżami. Szczególnie o tym, jak bardzo uwielbia Hiszpanię! Bez wątpienia bardzo łatwo jest zauroczyć się w tym kraju, a co za tym idzie ani trochę nie dziwimy się Julii dlaczego wybrała akurat to malownicze miejsce jako obiekt westchnień. Jej pasja do podróży zaczęła się już wieki temu i samą Hiszpanię miała możliwość odwiedzić kilka razy, między innymi podczas obozów młodzieżowych, których była przedstawicielką. Teraz, za kilka tygodni po raz kolejny będzie miała możliwość znaleźć się w tym swoim małym ,,raju", gdyż wybiera się na kurs językowy organizowany przez firmę EF Polska. Życzymy Julce dobrej zabawy i owocnej nauki!

 Na małych zakupach przed wyjazdem do Hiszpanii ♥️ Już za niecałe 3 tygodnie zaczynam kurs z @efpolska w Maladze! 啀�


Post udostępniony przez Julia Wróblewska (@juleczkaaa_jula)Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.