Julia Wieniawa zaśpiewa z Brodką!

Julia Wieniawa zaśpiewa z Brodką!

Marka H&M znana jest z zamiłowania do organizowania muzycznych wydarzeń z polskimi twórcami muzycznymi. Po sukcesie zeszłorocznej akcji Królestwo nadszedł czas na nowy projekt pod nazwą Dworzec. Na scenie zobaczymy mnóstwo znanych i tych nieco mniej znanych artystów – wystąpi tam również uwielbiana przez młode pokolenie piosenkarka, aktorka i InstaGirl Julia Wieniawa, która będzie miała okazję zaśpiewać z Moniką Brodką. Gratulujemy!
Szwedzka marka odzieżowa lubi zaskakiwać swoich klientów nietypowymi akcjami promocyjnymi. Zeszłoroczna seria koncertów pod nazwą Królestwo, która odbywała się w XVIII-wiecznym Pałacem Branickich w Warszawie, stała się prawdziwym hitem wśród mieszkańców stolicy i nie tylko. W tym roku marka powraca z nową propozycją, utrzymaną w podobnym klimacie. Tym razem impreza odbędzie się pod hasłem Dworzec – dlatego też na miejsce wydarzenia wybrano warszawski Dworzec Główny.

Kogo zobaczymy na scenie w tym roku? Na trwających przez cały czerwiec koncertach spotkamy takie gwiazdy muzyczne, jak Brodka, FLIRTINI, The Dumplings, Taco Hemingway, xxanaxx, Pezet, Ten Typ Mes czy Julia Wieniawa. Zwłaszcza to ostatnie nazwisko budzi spore zdziwienie, ponieważ Julia Wieniawa była do tej pory znana raczej młodszemu gronu odbiorców. Teraz artystka ma szansę na występ w gronie najpopularniejszych w ostatnim czasie artystów w Polsce. Poza tym koncert Julii odbędzie się tego samego dnia co koncert Moniki Brodki, która bez wątpienia stanowi inspirację dla wielu młodych, polskich wokalistek, marzących o zrobieniu takiej kariery jak ona.
Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)


Klip i hasło promujące wydarzenie są jednoznaczne – Julia Wieniawa ma być „powiewem świeżości”, „czymś nowym”, co nieco ożywi imprezę. Na filmie reklamowym możemy zobaczyć piosenkarkę w nietuzinkowej stylizacji utrzymanej w stylu retro – czy właśnie w takim klimacie będzie utrzymane całe wydarzenie?Zapraszam 24 czerwca na mój koncert na H&M Music w Warszawie! ᒀ�ᒀ�❤


Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)


Co sądzicie o udziale Julii Wieniawy w tak dużym wydarzeniu muzycznym? Dajcie nam znać w komentarzach!

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl