Julia Kobus zaczyna nową serię filmów!

Julia Kobus zaczyna nową serię filmów!

Kochacie Paryż? A może nie mieliście jeszcze okazji go odwiedzić, lecz bardzo o tym marzycie? Jeśli odpowiedzieliście pozytywnie na któreś z tych pytań, z pewnością przypadnie Wam do gustu nowa seria filmów, którą przygotowała dla swoich widzów Julka Kobus. Zobaczcie, czym zaskoczyła nas YouTuberka!
Julia Kobus to polska YouTuberka, która od kilku lat mieszka we Francji. W jej filmach nie zawsze widać jednak codzienne, francuskie życie – zwykle są one nagrywane w domu. Wielu jej widzów zadawało jednak pytania dotyczące tego, jak wygląda Paryż i na co warto zwracać uwagę, planując wakacyjny pobyt w tym mieście. Julka zawsze stara się uwzględniać prośby widzów w swoich filmach – specjalnie dla nich powstała więc nowa seria, w której YouTuberka będzie przedstawiać Paryż.

Co znajdziemy w nowych filmach? Na pewno nie będą to same zabytki, ponieważ jest to temat, który można szybko zbadać korzystając z Internetu lub z najzwyklejszych przewodników. Julka planuje pokazywać Paryż od podszewki, z perspektywy osoby, która doskonale zna tamtejszą kulturę i codzienność. YouTubeka będzie też opowiadać o rzeczach, które są bardzo istotne dla turystów, lecz często pomijane przez przewodniki – o dojazdach w różne miejsca, o miejscach, w których można dobrze zjeść, o godzinach, w których lepiej omijać niektóre atrakcje, żeby nie utknąć w długiej kolejce i nie tylko. Filmy Julki z pewnością pozwolą nam zatem zaplanować idealny urlop w Paryżu tak, by przebiegł on bez większych problemów organizacyjnych.

Pierwszy odcinek nowej serii można już zobaczyć na kanale Julki:Julka opowiada w nim o Łuku Triumfalnym, który jest niewątpliwie jednym z najbardziej znanych obiektów w Paryżu. Oprócz samych informacji historycznych o tej atrakcji, YouTuberka tłumaczy również, gdzie można kupić bilety i w jakich godzinach warto odwiedzić to miejsce. W filmie Julki można też zobaczyć wiele ujęć, które powstały podczas odwiedzenia Łuku Triumfalnego – jeśli więc nie macie możliwości, żeby pojechać do Paryża, możecie zobaczyć Paryż oczami Julki.

Co sądzicie o nowej serii Julki Kobus? Będziecie razem z nią zwiedzać Paryż? Dajcie nam znać w komentarzach!

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl