Joker 2 nadchodzi. Kontynuacja hitu została potwierdzona

Joker 2 nadchodzi. Kontynuacja hitu została potwierdzona

Reżyser filmu "Joker" poinformował o zakończeniu prac nad scenariuszem do jego kontynuacji, co jest oficjalnym potwierdzeniem, iż wkrótce doczekamy się debiutu kolejnych przygód tytułowego bohatera.


Nie da się ukryć, że Joker z 2019 roku to jeden z najgłośniejszych i najlepiej ocenianych filmów ostatnich lat. Zgarnął on liczne nagrody - chociażby dwa Oscary za najlepszą muzykę oraz grę aktorską. Nic więc dziwnego, iż powstanie druga część tego hitu.

Poinformował o tym właśnie jej reżyser, Todd Phillips. Opublikował on za pośrednictwem mediów społecznościowych zdjęcie scenariusza kontynuacji. Poza tym dowiedzieliśmy się o jej tytule, który będzie brzmiał "Joker: Folie a deux". Dopisek ten oznacza "paranoję udzieloną" w języku francuskim.

  
Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Todd Phillips (@toddphillips)


Wiele osób zaczyna więc sugerować, że doczekamy się debiutu niezwykle ważnej dla Jokera osoby. Fani zaczynają spekulować - jedną z opcji może być np. Harley Quinn. Poza tym nie wiadomo wiele więcej. Na dziewięćdziesiąt dziewięć procent w rolę głównego bohatera ponownie wcieli się Joaquin Phoenix.

W sieci pojawiło się bowiem zdjęcie przedstawiające aktora czytającego wyżej wspomniany scenariusz. Pozostaje więc uzbroić się w cierpliwość i liczyć na to, że wkrótce doczekamy się nowych informacji na temat filmu.

 

Czekacie na Jokera 2? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.