Joker 2 ma być musicalem. W filmie zobaczymy Lady Gagę

Joker 2 ma być musicalem. W filmie zobaczymy Lady Gagę

W ostatnich dniach oficjalnie ogłoszono informacje o tym, że doczekamy się Jokera 2. Dziś w sieci pojawiły się nowe doniesienia o sequelu opowieści, który wskazują na to, że prawdopodobnie będzie on musicalem. To jednak nie wszystko!


O sprawie informuje The Hollywood Reporter, który donosi, że druga część filmu ma znacznie różnić się od poprzedniej produkcji z Joaquinem Phoenixem. Portal podaje, że Joker 2 ma być musicalem, co zdecydowanie byłoby dość niespodziewaną decyzją reżysera hitu. Oprócz tego, dowiedzieliśmy się, że jedną z głównych ról w filmie ma zagrać Lady Gaga. Popularna piosenkarka ma rzekomo wcielić się w rolę Harley Quinn.Trzeba zaznaczyć, że informacje o których mowa w tym artykule, nie zostały jak dotąd potwierdzone przez osoby odpowiedzialne za produkcję. Na szczegóły musimy jeszcze trochę poczekać, tym bardziej, że według przytoczonego wcześniej serwisu, Joaquin Phoenix nadal nie podpisał kontraktu na występ w drugiej części tytułowego filmu. Co uważacie o najnowszych doniesieniach dotyczących Jokera?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.