JJayJoker streamuje i odpowiada kiedy wróci

JJayJoker streamuje i odpowiada kiedy wróci

Dziś w nocy swój stream miał JJayJoker. Legendę polskiego YouTube możemy czasem złapać jak prowadzi transmisję na żywo na platformie Twitch.


Dziś w nocy na naszego maila kontaktowego otrzymaliśmy wiadomość o streamie "JJ'a". Postanowiliśmy obadać temat i faktycznie jeden z Ojców Let's Playów był online. Oglądało go w tym momencie 60 osób. Nie wiemy z jaką częstotliwością JJay pojawia się na Twitchu, za to wiemy ile osób go obserwuje. Na swoim kanale posiada 42 tysiące wyświetleń, a śledzi go prawie 7 tysięcy użytkowników. Od fana dostaliśmy 20 sekundowy oddshot. Jest to jedyna pozostałość po wczorajszym live, ponieważ YouTuber nie zapisuje swoich transmisji w archiwach. ODDSHOT


JJayJoker jest obecnie na 41 miejscu w rankingu YouTuberów. Jednak jego kanał tydzień w tydzień zalicza spadki subskrypcji.


93ad2cc048c8955e445c3636389f218f


Ostatni film na jego kanale pojawił się 30 września ubiegłego roku. Od tego czasu nic od niego nie usłyszeliśmy. Aż do momentu kiedy grupa OurMine zhakowała jego konto w serwisie livestream.com, JJay pojawił się tam aby zmienić hasło i przez moment rozmawiał z widzami. O tym pisaliśmy w lutym TUTAJ.


JJayJoker cały czas deklaruje chęć powrotu na YouTube. Jak twierdzi, jego największym problemem jest zbyt słaby sprzęt. W przyszłości ma on wymienić komputer i wrócić do nagrywania.


Jak myślicie, kiedy wróci JJay? 


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.