JET Crew z pierwszą, poważną przerwą na kanale

JET Crew z pierwszą, poważną przerwą na kanale

Tworzenie filmów na YouTube to wbrew pozorom bardzo czasochłonna praca - oczywiście jeśli tylko twórcy zależy na tym, aby jakość prezentowanych treści stała na wysokim poziomie. Z tego też powodu stanowić może ona wyczerpujące zajęcie, od którego czasami trzeba odpocząć. Dłuższą przerwę od publikowania filmów postanowił sobie zrobić właśnie znany duet z kanału JET Crew.


JET Crew to bardzo popularny w naszym kraju duet twórców, który od wielu lat nagrywa materiały często związane właśnie z Polską, co spotkało się ze świetnym uznaniem zresztą nie tylko u nas. Ich osobowość jest po prostu lubiana, a panujący na materiałach humor jest w stanie rozśmieszyć każdego. Każdy kto śledzi twórczość JET Crew na bieżąco zapewne wie, że raz na jakiś czas pojawiają się u nich poważne filmy traktujące o trudnych sprawach, z którymi boryka się każdy człowiek - także YouTuber. Ostatni taki klip ukazał się prawie miesiąc temu i poświęcony był zdrowiu psychicznemu - głównie powszechnemu problemowi depresji. Frosty wyjaśnił w nim na czym tak naprawdę ta choroba polega i jak pomóc ludziom, którzy cierpią na tą przypadłość.Najnowszy materiał również opiera się na poważnej tematyce, lecz ma zupełnie inne przesłanie aniżeli ten powyższy. Wymowny tytuł oraz miniatura nie są żadnym chwytem na wyświetlenia. JET Crew postanowiło naprawdę zrobić sobie dłuższą przerwę od nagrywania. Jej powód jest bardzo prosty - chłopacy potrzebują odpoczynku, gdyż nieustanne tworzenie filmów na YouTube potrafi być bardzo męczące. Przy montowaniu każdego klipu bardzo się starają, aby wypadł on jak najlepiej, przez co nie mają na nic więcej czasu, a ich sen to kwestia pięciu godzin w ciągu doby. Stwierdzili, że taka decyzja dobrze wpłynie zarówno na nich, jak i na odbiór następnych produkcji. Przyznali, że uśmiechają oraz śmieją się tylko na filmach, bo w prawdziwym życiu po prostu nie mają już ochoty. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji oglądać opisanego materiału to zapraszamy poniżej.W pełni rozumiemy decyzję popularnego duetu. Mamy nadzieję, że powrócą ze zdwojoną siłą. W zanadrzu mają co prawda dwa nagrane wcześniej filmy, lecz potem nie wiemy kiedy pojawią się kolejne.

Co sądzicie o przerwie JET Crew? Piszcie!


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.