JET Crew z reakcją na filmy polskich YouTuberów!

JET Crew z reakcją na filmy polskich YouTuberów!

Nie od dziś wiadomo, że kanał JET Crew opiera się w dużej mierze między innymi na tzw. reaction video - szczególnie materiałów dotyczących naszego polskiego podwórka. Na ich kanale pojawił się właśnie kolejny utrzymany w humorystycznym tonie film, w którym to prowadzący kanał Polak i Australijczyk reagują na polskich YouTuberów.


W materiale pojawili się jedni z największych twórców na polskiej scenie YouTube. Nie mogło zabraknąć więc pierwszej trójki pod względem ilości subskrypcji: Sylwestra Wardęgi, Blowka czy chłopaków z AbstrachujeTV, ale warto wspomnieć, że pojawił się tam także Multi oraz kanał Matura to bzdura. Możemy dowiedzieć się co prowadzący - Craze i Frosty sądzą na temat ich twórczości, chociażby najpopularniejszego od kilku lat filmu na polskim YouTube, czyli psa-pająka Wardęgi, czy głośnego ostatnio hitu Plecak Multiego.Twórcy w komentarzach pod materiałem odnieśli się także do ostatniego wypadku samochodowego Multiego. Mają nadzieję, że wszystko będzie z nim w porządku.Możemy być pewni, że nie jest to ostatni tego typu film na kanale JET Crew. W komentarzach polska społeczność jest bardzo aktywna (z resztą twórcy nie ukrywają, że to ona jest głównym targetem tego kanału) i cały czas pojawiają się tam kolejne propozycje kanałów i ich twórców do zrecenzowania, także bez wątpienia twórcom inspiracji do nowych materiałów nie zabraknie.

Śledzicie kanał JET Crew? Koniecznie dajcie nam o tym znać w komentarzach!


Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.