JET Crew z reakcją na

JET Crew z reakcją na "Poka Sowe" SexMasterki

Raz na jakiś czas pojawia się temat, którego nie sposób nie poruszyć. Pomimo zapowiadanej ostatnio przerwy,  duet twórców z JET Crew nie pozostał obojętny na prośby fanów i nagrał film z reakcją na niesławną piosenkę naszej rodzimej YouTuberki - SexMasterki.
Jednej rzeczy SexMasterce odmówić nie można - ostatnimi czasy zdecydowanie głośno o niej w internecie. Zaledwie trzy dni temu pisaliśmy o "sukcesie" piosenki i odezwie na nią w polskiej cyberprzestrzeni. Niesławne "Poka Sowe" wyszło już jednak poza wirtualne polskie granice. Zasypani prośbami o film na jej temat, Frosty i Craze z JET Crew nagrali swoją reakcję w trakcie oglądania przeboju, w charakterystycznym dla siebie stylu - głośno, humorystycznie i bez litości.To nie pierwszy raz, kiedy JET Crew nagrało materiał o SexMasterce - już trzy miesiące temu pojawił się film ukazujący pierwsze spotkanie Craze'a z YouTuberką. 

SexMasterka to nie jedyna polska osobistość, na temat której filmy nagrali panowie z JET Crew. Pojawiły się również filmy o "wizualizacji" Łukasza Jakóbiaka czy Gracjanie Roztockim - utrzymane w bardzo zbliżonym tonie.

 

 

avatar

Jakub Smuszko

Student filologii polskiej. Entuzjasta gier planszowych i e-sportu. W wolnych chwilach, kiedy nie pisze, lubi pogrywać - głównie w gry Blizzarda.

Dlaczego CEO YouTube uruchomiła kanał na YouTube?

Równi i równiejsi, czyli YouTube nie wszystkim blokuje monetyzacje materiałów

Dan Bilzerian w ogniu krytyki. Nagrał ucieczkę ze strzelaniny w Las Vegas

Amazon już wkrótce wejdzie do Polski?

Google Street View już wkrótce z lepszą jakością!

Google Doodle ze znanym wideo-memem!