Jessica Mercedes we współpracy z nową marką!

Jessica Mercedes we współpracy z nową marką!

Jessica Mercedes - od zwykłej, dobrze bawiącej się w Internecie szafiarki, dotarła do bycia jedną z najbardziej rozpoznawalnych Polek. A to wszystko dzięki swojej ciężkiej pracy i sumienności w tym co robi. Cały czas działa i wszędzie jej pełno, także na arenie międzynarodowej. Z jaką marką teraz współpracuje nasza blogerka i jakie są efekty tej kooperacji?


Jessica współpracowała i nadal współpracuje z wieloma markami, często też na skalę światową. Jest świetną promotorką, aktorką i genialną modelką, więc wiele firm ubiega się o kolaboracje z nią. Mercedes zawsze powtarza, że niesamowicie cieszy się z tego co osiągnęła, bo może łączyć swoją pasję z pracą, przez co codzienne obowiązki stają się dla niej tylko przyjemnością. Dodatkowo taka a nie inna posada otwiera jej wiele furtek, cały czas podróżuje i czerpie korzyści z życia pełnymi garściami. Tak też tym razem, blogerka zaznacza, że jest bardzo zadowolona z tego, że miała możliwość wystąpienia w polskiej wersji internetowej kampanii reklamującej nowe perfumy marki Yves Saint Laurent. Na jej kanale YouTube możemy znaleźć gotową już kampanię, choć pod koniec kilkuminutowego filmu Jessica mówi, żeby zostać z nią na dłużej, bo to jeszcze nie koniec. Zachęcamy Was do sprawdzania jak wypadła blogerka w tej reklamie, bo oprócz jej zaangażowania sam spot został przygotowany w ciekawy, przykuwający oko, niekonwencjonalny sposób. Tematem przewodnim tej reklamy jest Paryż, szczególnie moda jaka tam króluje i właśnie zapach perfum, który jest produktem reklamowanym. Jessica w ciągu kilku minut opowiada o swoich upodobaniach i odczuciach jeśli chodzi o Francję, styl francuzów i wszystkie jej skojarzenia z tym państwem. Na koniec jako dodatek znajduje się krótkie a'la Q&A, nazwane ,,10 pytań do Jessici Mercedes". Są to pytania z serii ,,to czy to" i można się dzięki nim ciekawych rzeczy o szafiarce dowiedzieć. Zobaczcie sami jak wygląda ten spot.Koniecznie dajcie nam znać jak podoba Wam się taki owoc współpracy Jessici Mercedes z francuską marką Yves Saint Laurent!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.