Jessica Mercedes nową królową reklamy?

Jessica Mercedes nową królową reklamy?

YouTuberzy, blogerzy i inni Ludzie Internetu są często zapraszani do wzięcia udziału w kampaniach reklamowych. Przyczyny tego stanu można upatrywać w fakcie, że są oni rozpoznawalni przez szerokie grono odbiorców, dlatego też marki chętnie wiążą ich ze swoimi produktami czy też usługami. Także Jessica Mercedes, polska blogerka modowa i szafiarka, bierze ostatnio udział w kilku dużych kampaniach reklamowych, a dokładnie w… 3 reklamach jednocześnie. Czy mamy tu do czynienia z nową królową polskiej reklamy?


Jessica Mecedes musi być teraz bardzo zapracowana. W ostatnim czasie na Snapchacie i Instagramie blogerki pojawia się coraz więcej zdjęć z sesji zdjęciowych do kampanii reklamowych dla znanych, międzynarodowych marek, takich jak Ikea Polska, L'Oreal Paris czy Adidas. Brzmi imponująco, prawda? Szczególnie, że te trzy reklamy powstają w zasadzie w tym samym czasie. Jednakże udział w tylu wielkich kampaniach jednocześnie brzmi również jak spore wyzwanie – sesje zdjęciowe, kręcenie scen, charakteryzacja i inne związane z tym czynności muszą zajmować sporo czasu. I jak w tym wszystkim znaleźć chwilę czasu na tworzenie stylizacji i pisanie postów dla blog? Jessice się to udaje!Sama Mercedes wciąż podkreśla, jak bardzo podekscytowana jest, mogąc pracować przy tak dużych projektach. Blogerka określa kampanie dla znanych marek jako wyzwania, które dają jej ogromną satysfakcję oraz są dla niej miłą odskocznią od innych obowiązków. Obserwując zdjęcia Jessiki na portalach społecznościowych można też zauważyć, że praca przy reklamach to dla niej świetna frajda!Shooting with @adidas_pl team 💯🙌🏼 @adidaswomen #sneakers #ultraboostx #newshoeinthetown #comingsoon #fashionable #sporty


Post udostępniony przez Jessica Mercedes Kirschner © (@jemerced)

Chcecie zobaczyć więcej efektów współpracy Jess i znanych marek? Prezentujemy Wam filmik, w którym blogerka opowiada nam o swoich weekendowych rytuałach, prezentując przy tym wnętrze swojego mieszkania – urządzone przy użyciu artykułów Ikea. Co o tym sądzicie? Podoba Wam się taki wystrój?


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl