Urlop Jessici Mercedes na Hawajach!

Urlop Jessici Mercedes na Hawajach!

Jessica Mercedes to urodzona podróżniczka. Gdzie by nie pojechała tam jej pełno. Zwiedza, buszuje po sklepach, imprezuje i robi wiele, wiele innych ciekawych rzeczy. Tym razem naszą blogerkę poniosło aż na Hawaje. Zobaczcie sami jak wypoczywa Jess i co takiego wzbudziło jej zachwyt jeśli chodzi o tamtejszy styl ubierania!
Jessica pracowała ostatnio bardzo intensywnie. Wiele projektów było powiązanych z jej karierą blogerki oraz influencerki (w tym, zawiązała wiele współprac wymagających od niej ogromnego zaangażowania czasowego), ale oprócz nich nasza szafiarki założyła przecież jeszcze własną markę zajmującą się produkcją strojów kąpielowych o nazwie MOIESS. Zakładanie własnego biznesu to jednak niełatwe zadanie, więc tworzenie własnej marki wymagało od Jessici wiele nerwów, czasu i zaangażowania. Warto było mimo wszystko przebrnąć przez ten trud, gdyż kostiumy produkowane przez Jess okazały się prawdziwym hitem!Jednak, nie samą pracą człowiek, kiedyś, po wielu godzinach harówki przychodzi czas na upragniony wypoczynek i teraz właśnie Jess znalazła chwilę dla siebie. Oczywiście, lekkim przedsmakiem urlopu na Hawajach był wyjazd na Festiwal Filmowy w Cannes (więcej o pojawieniu Jessici na czerwonym dywanie w Cannes znajdziecie TUTAJ), gdzie szafiarka nie tylko aktywnie działała na stoisku L'oreal Paris, ale również mogła się zrelaksować i podziwiać cudowne widoki oraz spotkać świetnych ludzi. Mimo wszystko, Hawaje są idealnym i niezastąpionym miejscem na porządny relaks, a co ważniejsze Mercedes poleciała tam po raz pierwszy w życiu, więc wszystko co się tam znajduje robi na niej ogromnie pozytywne, pierwsze wrażenie.Aloha Honolulu! 钀� ✈️ So excited for my first time here 镀� #Hawaii #Yeezy @chmielna20lab


Post udostępniony przez Jessica Mercedes Kirschner © (@jemerced)

Na razie na profilach Jessici na takich portalach jak Facebook i Instagram nie pojawiło się zbyt wiele informacji odnośnie jej wyjazdu, jednakże Snapchat blogerki aż wrze od nowinek i ciekawostek co do ,,raju" w jakim aktualnie stacjonuje. Wiele się tam dzieje, więc warto dodać Mercedes i na bieżąco obserwować jej Story. Między innymi pokazuje tam miejsca, które aktualnie odwiedza, przepiękne hawajskie widoki, opowiada o swoich przygodach i co najważniejsze, jako profesjonalna blogerka i szafiarka oprowadza nas po sklepach, które można spotkać w Honolulu i nie tylko. Sami sprawdźcie jak bawi się Jessica!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.