Jessica Mercedes na okładce nowego Glamour!

Jessica Mercedes na okładce nowego Glamour!

Jessica Mercedes cały czas zaskakuje nas w ostatnim czasie ciekawymi nowinkami. Między innymi kilka dni temu do jej sklepu z kostiumami kąpielowymi trafił pierwszy drop kostiumów i już po chwili Jess poinformowała swoich obserwatorów, że wszystko się wyprzedało i to w rekordowym tempie! Podtrzymując dobrą passę Mercedes pokazała nowy numer magazynu Glamour, na którego okładce znajduje się właśnie ona. Sami zobaczcie jak wygląda okładka i co takiego blogerka robi w tej gazecie!
Pojawianie się blogerek i YouTuberek w prasie ostatnio stało się niemal codziennością. Niedawno pisaliśmy dla Was o Deynn, której okładka w magazynie Joy spowodowała ogromny rekord nakładu tegoż właśnie czasopisma (więcej na ten temat znajdziecie TUTAJ) oraz o Pannie Joannie, która swoją osobą zaskoczyła nas w nowym wydaniu magazynu ELLE (więcej na ten temat znajdziecie TUTAJ). Obie te dziewczyny pojawiły się w gazetach z zupełnie innych przyczyn, teraz dołączyła do nich trzecie interenetowa postać - Jessica Mercedes, która także poruszyła kompletnie inną kwestię. W nowym wydaniu Glamour możecie znaleźć sporo zdjęć blogerki robionych przy okazji sesji do jej własnej marki Moiess w magicznym Tulum. Fotki zamieszczone są nie tylko wewnątrz, ale także właśnie na okładce magazynu, co jest ogromnym wyróżnieniem.

 
Jak sama Mercedes powiedziała, jest to dla niej wielkie przeżycie. Do tej pory pojawiała się na zewnętrznych stronach kilku mniejszych czasopism i oczywiście każdy z tych drobnych występów stanowił dla niej spore wyróżnienie, jednak pojawienie się na okładce takiego prestiżowego magazynu jakim jest Glamour to o wiele większe osiągnięcie. Przy okazji pojawienia się w magazynie Jessica przedstawiła 10 porad dotyczących tego jak osiągnąć sukces w biznesie, stąd blogerka zachęca do zaopatrzenia się w tą gazetę, gdyż ten niezwykły wywiad z nią może okazać się nie tylko przyjemny do poczytania, ale także bardzo pożyteczny. Również kilka innych osób zabrało głos w kwestii nowej okładki Jessici, między innymi zrobiła to Red Lipstick Monster, mówiąc, że bardzo cieszy się z tego, że tak pracowitej i sumiennej dziewczynie jaką jest Jess udało się trafić na pierwszą stronę Glamour, bo zdaniem Ewy w stu procentach na to zasłużyła.

 
Przy okazji tego wydarzenia Jessica postanowiła tak jak zrobiła to Deynn zorganizować jakąś ciekawą akcję. Wpadła, więc na pomysł aby wszyscy jej obserwatorzy, którzy kupią gazetę robili sobie zdjęcia z jej okładką i wrzucali na Instagrama pod hashtagiem #JemercedGlamourCoverGirl. Jeśli więc już posiadacie nowy numer magazynu i chcecie wesprzeć akcje, którą Mercedes organizuje pamiętajcie aby wrzucać swoje zdjęcia z okładką!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.