Jerzy Janowicz odwiedził Isamu!

Jerzy Janowicz odwiedził Isamu!

Społeczność YouTube rośnie z dnia na dzień, a YouTuberzy są co raz bardziej znaczącymi postaciami w świecie popkultury. Nie powinno więc nikogo dziwić, że świat YouTuba, zaczyna co raz bardziej przeplatać się ze światem mediów. Jakiś czas temu pokazał nam to Blowek goszcząc u siebie Cezarego Pazurę, jednak nie tylko aktorzy są co raz częstszymi gośćmi na kanałach społecznościowych youtubowych twórców. Zdarza się to również znanym sportowcom.


I nie chodzi tutaj wyłącznie o e-sportowców. Niedawno na swoim kanale Krzysztof Golonka gościł Roberta Lewandowskiego, a wczoraj wieczorem, na instagramie Szymona Kasprzyka mogliśmy zobaczyć, że Jerzy Janowicz odwiedził Isamu! Znany polski tenisista zawitał do domu YouTubera w Środzie Wielkopolskiej.


Jerzy Janowicz u Isamu


Zresztą to nie pierwszy raz kiedy ten znany sportowiec spotyka się z youtuberami. W kwietniu był on gościem specjalnym na XXVI edycji paintballu z ROJEM w Uniejowie. Wystąpił nawet we wstępniaku podsumowania tej edycji, na kanale u Patryka "ROJA" Rojewskiego.
Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o jego odwiedzinach na PZR koniecznie przeczytajcie nasz artykuł, w którym  opisaliśmy tę relację.


Ponadto okazuje się, że Jerzy Janowicz jest również ogromnym fanem popularnej gry Counter-Strike: Global Offensive, a w dodatku jest całkiem niezłym graczem, co pokazał na materiałach nagranych wraz z Izakiem, a także Isamu.

Pojawił się także na meczu gwiazd na ESPORT NOW 2016 we Wrocławiu, który komentował Izak. Był również niezapowiedzianym gościem specjalnym na Rich Tour w Łodzi, czego możemy dowiedzieć się z instagrama Izaka.


Janowicz i Izak


To tam prawdopodobnie poznał też innych twórców z Rich Zone. Warto wspomnieć, że Jurek zna również Macieja Dąbrowskiego, prowadzącego kanał Z Dupy!, dlatego, że jego starszy brat Bartosz, również był profesjonalnym tenisistą.


Jak widzicie, to że Jerzy Janowicz odwiedził Isamu, to nie pierwszy kontakt sportowca z polską sceną youtube. Zapewne w przyszłości możemy spodziewać się jeszcze większej ilości materiałów z Jerzym Janowiczem, na polskim youtube. Jednak na chwilę obecną pozostaje nam kibicowanie mu na najbliższych igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro. Powodzenia!


 

 

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.

Krzysztof Gonciarz wystawi na WOŚP niezwykle wartościowy przedmiot!

Snapchat wypuszcza narzędzie do samodzielnego tworzenia animacji

Charytatywny stream Ekipy Fantasy wystartował! Do 15 zebrali ponad 10 tysięcy złotych

Ile rozmów dziennie prowadziliśmy? Podsumowanie Messengera w 2017 roku

Tajemnicze zmiany na kanale Boxdela. Co mogą oznaczać?

Premiera nowego iMaca Pro - cena zwala z nóg