Jeleniejaja jako zastępca w Zapytaj Beczkę!

Jeleniejaja jako zastępca w Zapytaj Beczkę!

Powrót do zastępstw w programie rozrywkowym Krzysztofa Gonciarza pt.: "Zapytaj beczkę" spodobał się widzom tak samo, jak miało to miejsce ostatnim razem. Kolejny odcinek z tej serii to coś świeżego i wcześniej niespotykanego i myślimy, że warto zainteresować się dzisiejszym materiałem.


Tydzień temu opublikowany został pierwszy materiał (o którym zresztą pisaliśmy tutaj) w którym to zastępcami prowadzącego byli Mietczyński oraz Gargamel (o jego osobie pisaliśmy kilka dni temu, tekst możecie przeczytać tutaj). Tym razem program prowadziło trio znane z kanału Jeleniejaja. Zdecydowali się oni na dosyć odważny krok zmieniając dotychczasową formułę "Zapytaj beczkę" wprowadzając do niej pewien zarys fabularny dotyczący przygody, jaka towarzyszyła im w drodze ku nagrywaniu. Nie zabrakło oczywiście odpowiadania na zadane w stronę Krzysia pytania. Pierwsze reakcje ludzi oglądających klip nie są dosyć pozytywne i wyraźnie można dostrzec, że tego typu sposób prowadzenia odcinka nie spotkał się ze zbyt znakomitym uznaniem, aczkolwiek nie zabrakło głosów za i pochwał za pomysł i oryginalność. Cały materiał możecie obejrzeć poniżej:
Mamy nadzieję, ze kolejny materiał również będzie obfitował w pomysł na jego realizację oraz w równie ciekawych prowadzących.


Co sądzicie o najnowszym odcinku "Zapytaj beczkę"?


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.