Jelenie Jaja z kolejnym, ciekawym projektem

Jelenie Jaja z kolejnym, ciekawym projektem

Treści humorystyczne na polskiej scenie YouTube są na porządku dziennym. Możemy pochwalić się naprawdę sporym zapleczem twórców, których głównym celem jest poprawienie nastroju oglądającemu. Niewątpliwie jednym z takich kanałów jest ekipa Jelenie Jaja, którzy postanowili przedstawić zupełnie nowy projekt. 


Niedawno byliśmy świadkami przekroczenia przez kanał Jelenie Jaja progu czterystu tysięcy subskrypcji. Swój kanał założyli praktycznie dosyć niedawno (w najbliższy czwartek miną dokładnie dwa lata), lecz to wystarczyło żeby przyciągnąć sporą widownię, która ogląda każdą nową produkcję ich autorstwa. Te natomiast - wnioskując po liczbie wyświetleń oraz ilości łapek w górę - są zazwyczaj pozytywne. Nie inaczej jest w przypadku najnowszego, sponsorowanego przez firmę Danio, filmu, który zrealizowany został w nieco innym stylu, aniżeli reszta.

Główną rolę gra tytułowy Doktor Żabol, który mimo faktu, iż sam jest doktorem - nie potrafi wyleczyć się z krępujących go kompleksów i praktycznie nic nie sprawia mu przyjemności. Przekłada się to na przyjmowanych pacjentów, którym również nie jest w stanie pomóc, przez co wychodzą od niego niezadowoleni. Na pomoc przychodzi jogurt Danio, po którego spożyciu wszystko staje się piękne i kolorowe, a osoby odwiedzające Doktora Żabola stają się najbardziej szczęśliwymi i spełnionymi ludźmi jakich widział świat. Cały materiał jest okraszony poczuciem humoru więc serdecznie zapraszamy do jego obejrzenia.

Co sądzicie o nowym materiale Jelenich Jaj? Piszcie!


 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.