JDabrowsky miał stłuczkę samochodową. Na szczęście nic się nikomu nie stało

JDabrowsky miał stłuczkę samochodową. Na szczęście nic się nikomu nie stało

Jasiu z okazji świąt wracał z Warszawy do rodzinnego miasta. Niestety w trakcie jazdy miejsce miała niebezpieczna stłuczka. Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale mocno poobijane jest auto internetowego twórcy.


Janek dwie godziny temu na swoim Facebooku poinformował fanów o swoim powrocie do domu na święta i złożył życzenia wielkanocne. Razem z nim w aucie znajdował się jego królik – Hefalump.


Jasiu fb


Niestety o godzinie 13:48 na swoim Snapchacie pokazał zdjęcia auta po kraksie. Wyraźnie widać mocno rozbitą maskę samochodu. Na szczęście po chwili YouTuber dodał, że nic nikomu się nie stało. Kolizja musiała być niebezpieczna, ponieważ w aucie zadziałały poduszki powietrzne.


wypadek1


wypadek2


wypadek3


Mamy nadzieje, że więcej nieprzyjemności w te święta już nie będzie miało miejsca...


 EDIT: Jasiu opublikował wpis na swojej grupie:Cześć, przed chwilą miałem kolizję - na szczęście nic nikomu się nie stało, wszyscy są bez obrażeń łącznie z Hefalumpem. Jechałem spokojnie drogą dwukierunkową przy Łodzi i gdy zmieniałem muzykę w radiu, to gościu przede mną przyhamował i w niego wjechałem. Rozlały się płyny, stąd ta ciecz - spokojnie, to nie krew. Co do snapowania - nigdy nie snapuję w trakcie jazdy jak jest pełna droga - jeśli widzę, że ejst pusto to wtedy robię snapa, albo na postoju na czerwonym świetle - moja rodzina ogląda też snapy i by mnie zabiła gdybym coś takiego robił Emotikon tongue
Auto nie kosztuje dużo, a naprawa sporo wiec pewnie trzeba będzie radarfoczek skasować Emotikon unsure No cóż, podsumowując - nikomu się nic nie stało, mam niezłą nauczkę na przyszłość, a Wy przy okazji radę.
Chciałbym szczególnie pdziękować wszystkim którzy się zatrzymali, by zobaczyć czy nie trzeba pomóc, policjantom, którzy byli bardzo mili i jeśli to ktoś z Waszej rodziny - podziękujcie im w moim imieniu. Chciałbym podziękować też Remowi i kiślowi, którzy szybko zareagowali i mi pomagali, oraz oczywiscie rodzinie - ale tego nie muszę pisać. Dziękuję też Wam, za to, że mnie wspieraliście.

P.S już jest o pwszystkim - auto w warsztacie, ja czekam na braci, którzy zaraz przyjadą.

Wojtek Andree

Współzałożyciel portalu APYnews.pl. Zainteresowany tematyką produkcji video jak i podróżowania. Z YouTube żyje razem już prawie ósmy rok.

Trwa charytatywny stream Ja,Paczka - zebrano już ponad 50 tysięcy złotych!

Krzysztof Gonciarz wystawi na WOŚP niezwykle wartościowy przedmiot!

Snapchat wypuszcza narzędzie do samodzielnego tworzenia animacji

Charytatywny stream Ekipy Fantasy wystartował! Do 15 zebrali ponad 10 tysięcy złotych

Ile rozmów dziennie prowadziliśmy? Podsumowanie Messengera w 2017 roku

Tajemnicze zmiany na kanale Boxdela. Co mogą oznaczać?