JDabrowsky i jego nowa kolekcja ubrań!

JDabrowsky i jego nowa kolekcja ubrań!

Jan Dąbrowski swój sklep posiada już od dłuższego czasu, jednak dziś miała miejsce mała aktualizacja jego wzorów. Sam Jaś pisał o tym już wiele razy na swoim Instagramie, lecz dziś ruszyła oficjalna sprzedaż nowych koszulek i bluz!


Nowa kolekcja składa się z koszulek oraz bluz z napisem "niebawem" oraz bluz z napisem "firanka" i warto wspomnieć, że jest ona skierowana do damskiej części widowni Jasia.


Już w środę rusza oficjalnie @jdabrowsky_wear z nową kolekcją. Aktualnie trwa sprzedaż preorder na sklep.jdabrowsky.pl


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Jan Dąbrowski (@jdabrowsky)


Jak informuje oficjalny Instagram sklepu, już dziś do pierwszych osób dotarły koszulki i bluzy z nowymi wzorami! Pierwsi szczęśliwcy ubrani w te perełki wrzucają już swoje zdjęcia, oznaczając @jdabrowsky_wear

Pierwsze paczki już dotarły do swoich właścicielek ❤

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @jdabrowsky_wear
Zapraszamy do sklepu JDabrowskiego do zapoznania się z ofertą.


Jak pewnie się orientujecie, Jaś nie jest pierwszym YouTuberem, który wprowadza nowe wzory koszulek do sprzedaży w sowim sklepie. Między innymi zrobił to jakiś czas temu Rich Zone wypuszczając limitowaną edycję oraz reZigiusz, który bardzo często zasypuje nas nowymi fantami. On także jakiś czas temu zdecydował się zrobić wyjątkowy wzór, stworzony specjalnie dla dziewczyn, a prezentuje się on tak:Moje drogie Panie! Dziś premiera RS4girls! Czyli topu reZiStyle! Wieczorkiem produkty do wzięcia na www.sklep.reZigiusz.pl #RS #RS4girls #reZiStyle

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Remigiusz Wierzgoń - reZi (@rezigiusz)Taki powiew świeżości dobrze zrobi sklepowi Jasia? Dziewczyny zamówiłyście sobie nową koszulkę czy dopiero planujecie?


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.