Porozmawiaj z JDabrowskim na jego fanpage'u!

Porozmawiaj z JDabrowskim na jego fanpage'u!

Pewnie każdy z Was już kiedyś miał okazję sprawdzić jak działają boty, które mają za zadanie odpisywać na wiadomości na Facebooku. Tego narzędzia używają między innymi Boxdel, Multi czy Isamu. Ostatnio JDabrowsky postanowił jednak ulepszyć swojego bota i stworzył z niego wirtualnego rozmówce, z którym można porozmawiać na każdy temat i który zna odpowiedź na wszystkie zadane mu pytania. 


Czym różni się bot Janka od innych botów? Jego narzędzie przygotowane jest na różne opcje. Może ono prowadzić wielogodzinną rozmowę z widzami i nie pokazuje tylko jednej informacji tak jak w przypadku zwykłej funkcji.Aby "porozmawiać" z botem Jasia za pośrednictwem jego fanpage'a wystarczy po prostu napisać cokolwiek w prywatnej wiadomości. Później robot będzie odpowiadał na nasze pytania, pokazywał zdjęcia i prowadził normalną rozmowę oraz poinformuje nas o nowych filmach dodanych na kanał JDabrowsky i aktualnie odbywających się livestreamach. Mechanizm będzie wyświetlał opcje, których możecie użyć w trakcie konwersacji. Dzięki takiej pogawędce można naprawdę poczuć się jak podczas rozmowy z prawdziwą osobą. YouTuber zapowiedział, że to jeszcze nie koniec, ponieważ już niedługo podczas wirtualnej rozmowy będzie można usłyszeć interaktywne bajki albo spróbować swoich sił w quizach. Zachęcamy Was gorąco do wypróbowania tej funkcji!

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.