Jcob i Lachu w rolach prowadzącego oraz komentatora na finałach Mistrzostw Polski FIFA 17 Ultimate Team!

Jcob i Lachu w rolach prowadzącego oraz komentatora na finałach Mistrzostw Polski FIFA 17 Ultimate Team!

Gracze Xbox One oraz PlayStation 4 od niedawna mają niezwykłą okazję rywalizować o tytuł najlepszego polskiego zawodnika podczas Mistrzostw Polski EA SPORTS FIFA 17 Ultimate Team. Najlepsi gracze spotkają się na turnieju finałowym w Katowickim Spodku już w tę sobotę 25 marca, a co najlepsze wśród prowadzących i komentatorów znajdą się YouTuberzy!


Finał Mistrzostw Polski FIFA 17 Ultimate Team zostanie rozegrany w dwóch fazach: grupowej (2 grupy) i pucharowej. Po wyłonieniu zwycięzców na obu platformach, zmierzą się oni o tytuł Mistrza. Rozegrają po jednym meczu na każdej konsoli. Na bardzo podobnej zasadzie rozegrany zostanie mecz o 3 miejsce pomiędzy przegranymi z finałów Xbox One i PlayStation 4. Mistrz naszego kraju zostanie wyłoniony dokładnie 25 marca, czyli w najbliższą sobotę w ESL Arenie! Pula nagród wynosi aż 10 tysięcy złotych, z czego złoty medalista wróci do domu z połową puli - 5 tys. złotych.


Turniej jest bardzo oczekiwany przez polską społeczność FIFA i wszyscy nie mogą się już doczekać finałów. Mamy niesamowitą wiadomość, ponieważ poznaliśmy już prowadzących i komentatorów wydarzenia. W roli tych pierwszych ujrzymy Lacha oraz Macieja "Sawika" Sawickiego, natomiast za komentarz towarzyszący podczas emocjonujących rozgrywek odpowiadać będą Jcob wraz Jarkiem "Rdk" Radziem! Przed chłopakami stoi nie małe wyzwanie, ale i pełne emocji przeżycie, dlatego dopingujemy ich z całych sił, by w sobotę wszystko wyszło jak najlepiej!

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl