Jak Friz zdobył milion subskrypcji?

Jak Friz zdobył milion subskrypcji?

Aktualnie na polskim YouTube jest już prawie 60 YouTuberów, którzy mają przynajmniej milion subskrypcji. Czy próg magicznego miliona robi więc jeszcze na kimś kolosalne wrażenie? Oczywiście... o ile został osiągnięty w wielkim stylu. 


Takim osiągnięciem może pochwalić się Friz, który po milion subskrypcji sięgnął z prawie 200-tysięcznym przyrostem subskrybentów w skali miesiąca! Według statystyk z naszego rankingu jest on drugim aktualnie najszybciej rosnącym YouTuberem w Polsce i nie wygląda na to, żeby miał się zatrzymać. Na pierwszym miejscu oczywiście znajduje się Lord Kruszwil, który jest istną anomalią, wygląda jednak na to, że pomiędzy YouTuberami w najbliższych miesiącach toczyć się będzie rywalizacja  o fotel lidera pod względem przyrostu subskrypcji. Dzięki Frizowi i Kruszwilowi obserwowanie tej nieco zapomnianej statystyki może okazać się bardzo emocjonujące.

Postanowiliśmy zapytać Friza o jego wrażenia po zdobyciu miliona subskrypcji w takim stylu. Oto co nam powiedział:
Wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy ile poświęceń, wyrzeczeń i samozaparcia potrzeba, żeby wbić milion subskrypcji.
Wiadomo - niektórzy przy tworzeniu kanału mają łatwiej, niektórzy trudniej, ale jednak sukces, na który sami zapracujecie, smakuje najlepiej.
Dlatego też jestem niezwykle dumny z siebie, bo to wszystko zbudowałem na swojej dyscyplinie i ciężkiej pracy. Pewnie dla niektórych to tylko głupie filmiki, ale jestem przekonany, że te osoby nigdy nie pracowały tak ciężko. Dla mnie to 6 lat nagrywania, z czego w 2 ostatnie lata zrobiłem więcej i przeżyłem więcej niż przez 20 wcześniejszych lat razem wziętych.
No a tak na mniej poważnie: lecimy dalej, nie śpimy wariaty, trzeba ZAPI***ALAĆ POZDROOO GENGGGG ESKETITTTT

Na kilka szczerych słów i opowiedzenie swojej historii Karol zdobył się na jednym z filmów:Przy okazji warto zwrócić uwagę na YouTube'ową działalność Karola. Zaczął on bowiem od vlogowania na swoim kanale, by następnie całkowicie zaangażować się w nagrywanie filmów i livestreamów z grą Pokemon Go w roli głównej. Później natomiast całkowicie zerwał z tym wizerunkiem, by zacząć tworzyć swój własny content, który jest oglądany przez miliony widzów. To, co zrobił Friz, można porównać do tego, jak Young Multi podjął ryzykowną decyzję o zmianie priorytetów. Ci twórcy po prostu udowadniają, że warto dążyć do celu i podejmować ryzyko.

Gratulujemy Frizowi świetnych wyników i ogromnego sukcesu. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak długo będzie on w stanie utrzymać tak szaleńczy wzrost subskrypcji i czy w efekcie wkrótce urośnie do rangi jednej z największych gwiazd YouTube'a. Wszak w przedziale od 2 do 3 milionów subskrypcji jest zaskakująco bardzo dużo miejsca...

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.