Jacob i Friz po Fortnite World Cup 2019. Wielkie pieniądze przekażą na cele charytatywne

Jacob i Friz po Fortnite World Cup 2019. Wielkie pieniądze przekażą na cele charytatywne

Fortnite World Cup 2019 w Nowym Jorku to niezwykle ważne wydarzenie dla społeczności gry. Za nami turniej Celebrity Pro-Am, w którym udział wzięło dwóch polskich graczy - Jacob oraz Friz. Jak poszło naszym w walce o olbrzymie pieniądze?


W turnieju wziął udział Jakub „Jacob” Wrotniak, który zagrał w duecie wraz z aktorką oraz modelką - Clare Grant, aktorką oraz modelką. Para zdobyła wystarczająco dużo punktów, aby trafić do czołówki rankingu i skończyła na czwartym miejscu, wyprzedzając takie postaci jak Ninja czy Marshmello.  Ich nagroda to 100 tysięcy dolarów! W turnieju udział wziął także bardzo popularny polski YouTuber - Friz. Karol zagrał w duecie z producentem muzycznym Andre „Bizness Boi” Robertsonem i zajął 37. miejsce, które nagrodzone zostało 20 tysiącami dolarów.Pula nagród części turnieju z celebrytami wyniosła 3 miliony dolarów, a wszystkie pieniądze zostaną przekazane na cele charytatywne. Każdy z graczy będzie mógł wybrać organizację, na którą przekaże swoją wygraną. Gratulacje dla obu panów!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.