Jack Gadovsky pokazuje dom w Amsterdamie za 2 miliony złotych

Jack Gadovsky pokazuje dom w Amsterdamie za 2 miliony złotych

Jack Gadovsky zrobił już setki wjazdów na chatę, każdy z nich jest na swój sposób wyjątkowy, ale żeby samemu sobie wjechać na chatę trzeba być naprawdę odważnym i mieć co pokazać. I rzeczywiście, Jacek ma się czym pochwalić.


Jacek w najnowszym Wjeździe Na Chatę pokazał dom wart 2 miliony złotych, w którym mieszka, gdy przebywa w Amsterdamie. Dom jest minimalistyczny, z małym podwórkiem i schowkiem na rowery, aczkolwiek widać, że można się w nim poczuć przytulnie. Jak sam wspomina, tego typu mieszkania można wynająć podczas pobytu w stolicy Holandii.Oprócz typowego oprowadzania po wynajętym domu Jacek zabrał swoich widzów na podróż po Amsterdamie. Widać, że twórca dobrze czuje się w tym mieście i zna jego różne tajniki. Dzieli się on również praktycznymi poradami.

Ten Wjazd Na Chatę ma formę nieco bardziej vlogową, dlatego Jacek odwiedził Vid Con, na który specjalnie przyjechał do Amsterdamu oraz zrobił mały haul zakupowy z okazji dropa nowych rzeczy z Adidasa. Oprócz tego Jacek zapowiedział osobny film na temat Amsterdamu, jest więc na co czekać!

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.